|
کدخبر: 320729

خودرو داخلی / قیمت خودرو / بازار خودرو

این محصول پرفروش ایران خودرو چند ؟ + جدول

سمند یکی از خودروهای محبوب و پرفروش در ایران است که توسط شرکت ایران خودرو تولید می‌شود. این خودرو برای استفاده شهری و رانندگی روزمره مناسب است. سمند با طراحی ساده و کلاسیک، شناخته شده است و به دلیل قیمت مناسب، هزینه نگهداری پایین و قطعات یدکی آسان در دسترس، جذب توجه مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

اقتصاد این محصول پرفروش ایران خودرو چند ؟ + جدول

این خودرو دارای فضای داخلی مناسب و راحت برای سرنشینان است و قابلیت جابجایی راحت در شهر و پارکینگ‌های تنگ را داراست.

در این گزارش قیمت انواع خودرو سمند را بررسی می کنید.

قیمت خودرو در بازار تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. این عوامل شامل عوامل داخلی و خارجی می‌شوند. عوامل داخلی شامل مواردی مانند کیفیت خودرو، تکنولوژی استفاده شده در ساخت، قابلیت‌های امنیتی و رفاهی، طراحی و برند خودرو و ... هستند. عوامل خارجی شامل مواردی مانند نرخ ارز، قیمت سوخت، قوانین و مقررات دولتی، رقابت با سایر شرکت‌های خودروسازی، تقاضای بازار و ... هستند. بنابراین، قیمت خودرو در بازار خودرو تحت تأثیر مجموعه‌ای از عوامل داخلی و خارجی قرار می‌گیرد که هر یک از آن‌ها می‌تواند بر قیمت نهایی خودرو تأثیرگذار باشد.امروز نیز قیمت برخی از مدل‌های پژو ۲۰۷ را همراه با روند افزایشی می‌خوانید.

بر اساس قیمت سورن پلاس در بازار آزاد مدل XU۷P بنزینی سال ۱۴۰۲ حوالی ۵۹۰ میلیون تومان است. همچنین قیمت سمند سورن پلاس دوگانه سوز صفر سال ۱۴۰۱ نیز ۶۵۰ میلیون تومان شده است. قیمت خودرو سورن پلاس صفر مدل EF۷ بنزینی سال ۱۴۰۱| ایران خودرو مالتی مدیا نیز ۶۱۵ میلیون تومان است.

قیمت-سمند

قیمت کارخانه سمند سورن پلاس با موتور XU۷P ب ۴۵۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت روز کارخانه سورن پلاس دوگانه سوز صفر مالی مدیا نیز ۳۹۸ میلیون تومان است. بر اساس قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو، قیمت سورن پلاس ۱۴۰۲ بنزینی میز ۳۳۱ میلیون تومان است.

لازم به ذکر است، قیمت های مذکور در بالا برگرفته از آگهی های اینترنتی و سایت های فروش آنلاین بوده و پایگاه خبری گسترش نیوز هیچ گونه دخل و تصرفی در تعیین این قیمت ها نداشته است.

 

 

 

منبع: اقتصادآنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها