|

بخوانید :

کدخبر: 280899

اتریوم در لبه پرتگاه / وضعیت بیت کوین خطرناک شد

در بازه زمانی چهار ساعته، اتریوم حرکتی صعودی را آغاز کرده ولی موفق به شکست مقاومت مهم پیش روی خود روی ۱۳۰۰ دلار نشد که همین امر منجر به شکست و ریزش قیمت این رمزارز شد.

بازار رمزارزها با اندکی بهبود مواجه شده و با اینحال، اتریوم به عنوان ارز دوم این بازار نسبت به روز گذشته حدود ۲ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد.

بر اساس این گزارش، قیمت اتریوم در زمیان تنظیم این گزارش ۱۲۵۸ دلار بوده و حجم مبادلات آن طی شبانه روز گذشته به ۵.۶ میلیارد دلار رسیده است. بنا بر گزارش زنده وب سایت CoinMarketCap، اتریوم همچنان رتبه دوم رمزارزهای بازار را در اختیار داشته و حجم بازار آن به ۱۵۴ میلیارد دلار می رسد. همچنین در حال حاضر، بیش از ۱۲۲ میلیون توکن اتریوم منتشر شده است.

در بازه زمانی چهار ساعته، اتریوم حرکتی صعودی را آغاز کرده ولی موفق به شکست مقاومت مهم پیش روی خود روی ۱۳۰۰ دلار نشد که همین امر منجر به شکست و ریزش قیمت این رمزارز شد. با اینحال، MA-۵۰ اتریوم روی ۱۲۴۰ دلار قرار داشته که با این حساب، حمایت فوری این رمزارز نیز روی ۱۲۲۵دلار قرار دارد. اگر این حمایت شکسته شود، باید منتظر دیده شدن حمایت بعدی روی ۱۱۵۰ دلار باشیم.

در حال حاضر، شاخص MACD در محدوده فروش قرار داشته و این در حالیست که RSI نشان دهنده محدوده خرید است. به علاوه، SMA - ۵۰ نیز در محدوده مثبت و نشان دهنده محدوده خرید است.

تنها راه آغاز روند گاوی و صعودی برای اتریوم، عبور از مقاومت مهم ۱۳۰۰ دلار بوده که در این صورت، باید منتظر افزایش قیمت تا محدوده ۱۳۵۴ دلار باشیم.

 

منبع: بازار

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...