|
کدخبر: 173805

قیمت انواع دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۲/۲۹)

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت انواع دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۲/۲۹)

در معاملات امروز بازار ارز قیمت دلار ۴۰۰ تومان کاهش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۲ هزار و ۱۱۳ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۲۰۵ تومان افزایش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۲ هزار و ۳۳۴ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۲ هزار و ۴۲۷ تومان رسید.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۹۰ تومانی نسبت به سه‌شنبه ۲۶ هزار و ۹۴۱ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۷ هزار و ۱۱۸ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۷ هزار و ۲۱۱ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده دیروز ۱۱۸ تومان کاهش داد و ۲۲ هزار و ۴۱۵ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ابتدا ۵۰تومان افزایش یافت و ۲۷ هزار و ۱۱۸ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۷ هزار و ۶۹ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۴۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۲ هزار و ۷۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز بدون تغییر ۲۶ هزار و ۵۳۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۲۵۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز سه‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...