|
کدخبر: 154930

فرهنگیان متقاضی مسکن بخوانند

مدیر کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تحویل نخستین پروژه مسکن فرهنگیان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

اقتصاد فرهنگیان متقاضی مسکن بخوانند

«گودرز کریمی‌فر» مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، درباره آخرین وضعیت مسکن فرهنگیان اظهارکرد: ما توانستیم بعد از گذشت یک سال و نیم از انعقاد تفاهمنامه مسکن فرهنگیان، در یک اقدام کم‌نظیر در ۱۸ استان و ۶۵ شهر کشور، ۴۳ هزار و ۷۷۵ واحد را برای فرهنگیان از طریق وزارت راه و شهرسازی را عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: از این ۴۳ هزار و ۷۷۵ واحد اکنون حدود ۱۰ هزار واحد به پروژه متصل شده‌اند. استان‌های مختلف هم در این زمینه فعال هستند، ضمن اینکه در بخش دوم این طرح نیز تعداد دیگری از واحدهای فرهنگیان را عملیاتی خواهیم کرد، اما در وهله اول تلاش ما این است که آن تعداد پروژه که در دست داریم را سازماندهی کنیم.

کریمی‌فر تصریح کرد: ما تاکنون حدود ۱۰ هزار فقره وام از بانک مسکن برای فرهنگیان گرفتیم و هزار میلیارد تومان نیز خودمان به عنوان وام ثانویه حمایتی در نظر گرفته‌ایم. این حمایت‌ها به عنوان آورده اولیه فرهنگیان که حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان بوده، ابلاغ شده است.

مدیر کل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: فرهنگیان متقاضی مسکن باید وجه واریزی را به مبلغ ۴۰ میلیون تومان برسانند تا به پروژه متصل شوند.

 

منبع: ایلنا
  • همکار ارسالی در

    سلام جناب آقای کریمی
    بنده چندین ب ار است پیام دادم ولی جوابی دریافت نکردم باتوجه به اینکه در روستای دورافتاده ای ک ه هیچ امکانات مخابراتی نیست خدمت میکنم د سترسی به اینترنت ندارم خواهشمندم جهت بهر ه مندی از مسکن فرهنگیآن با من همکاری کنی د09211563968

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...