|
کدخبر: 142800

ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت

قائم مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت.

اقتصاد ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت

قائم مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در حاشیه مراسم امضاء تفاهمنامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در این شرکت گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت.

دکتر حسین صبوری در گفت‌وگو با روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با تاکید بر این که تفاهمنامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تنها یکی از خدمات گوناگونی است که برای بازنشستگان و خانواده‌های ایشان در نظر گرفته شده است افزود: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای بخش خصوصی، با داشتن بیش از ۲۲۰۰ شعبه فروشگاهی در ۳۴ استان کشور برای ۱۶ هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است، و با هدف تکریم بازنشستگان کشوری و تقدیر از زحمات این عزیزان، بخشی از ظرفیت استخدامی خود را به استخدام فرزندان ایشان اختصاص داده و بر اساس ضوابط و مقررات درون سازمانی خود، فرزندان واجد شرایط بازنشستگان را استخدام خواهد کرد.

قائم مقام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: با توجه به افتتاح روزانه دو شعبه فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور و تاثیر مستقیم آن در ایجاد اشتغال، به طور میانگین هر ۲۰ دقیقه یک نفر در بخش‌های مختلف افق کوروش استخدام می‌شود. بدیهی است با وضعیت اقتصادی موجود، این حجم از استخدام در بخش خصوصی کشور چشمگیر است.

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر