|
کدخبر: 164675

گوجه سبز کیلویی خدا تومن!

هر کیلو گوجه سبز در واحدهای صنفی کیلویی ۱۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود. رئیس اتحادیه فروشندگان میوه می‌گوید: گوجه سبز میوه لوکس است و هنوز قیمت آن در نرخ‌نامه اعمال نشده است.

اصناف گوجه سبز کیلویی خدا تومن!

هر کیلو گوجه سبز در واحدهای صنفی کیلویی ۱۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود. به گفته رئیس اتحادیه میوه‌فروشان، علت گرانی گوجه سبز این است که این میوه هنوز نوبرانه است. احتمالا در روزهای آینده قیمت این میوه به کیلویی ۵۰ هزار تومان برسد و نصف شود.

اسدالله کارگر به تجارت‌نیوز گفت: هر فصلی که می‌گذرد میوه‌های مربوط به فصل قدیم کنار گذاشته می‌شود. هنوز میوه‌های فصل گذشته در بازار موجود است و از آنها مصرف می‌کنیم.

آیا ممکن است سرمازدگی باعث گرانی میوه‌های نوبرانه شود؟ رئیس اتحادیه فروشندگان میوه پاسخ داد: چنانچه ورودی این میوه‌ها به بازار در روزهای آینده خوب باشد و آفت و سرمازدگی نزند امیدواریم که قیمت میوه‌ها امسال متعادل باشد.

وضعیت نارنگی و پرتقال چطور است؟ کارگر گفت: علت مصرف نارنگی و پرتقال این است که هنوز جایگزینی برای این دو میوه وجود ندارد اما به طور کلی استقبال از خرید نارنگی و پرتقال نسبت به زمستان کم شده است.

منبع: تجارت نیوز

 

 • ناشناس ارسالی در

  چطورپسته صادر میکنند مبارزه با تحریمه ام ا گوجه سبز نیست حتمآ گوجه سبزش باید رفسن جانی باشه

 • برج زرد ارسالی در

  چخبره مگه پسته هست عجب این کشاورزام خدای ی میلیاردر کرد روحانی من کشاورزیو میشناس م که درآمد یکسالش ۱۰۰۰ برابر نه درصدا ۱۰ ۰۰ برابر یک کارمنده

 • ابراهیم ارسالی در

  گوجه سبز به کنار
  تبلیغات سایتتون فقط توی حلق ما نرفته!! پول درآوردن به چه قیمتی آخه. کمی هم "بیننده مدار" باشید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...