|

بخوانید :

کدخبر: 258216

واریز ۷ میلیارد تومان پاداش به حساب فرهنگیان

دبیر ستاد هفته معلم استان بوشهر از پرداخت پاداش و کمک رفاهی برای هر یک از فرهنگیان حقوق‌بگیر استان خبر داد و گفت: در این راستا به ۱۴ هزار کارمند شاغل در آموزش و پرورش استان بوشهر ۷ میلیارد تومان واریز شد.

آموزشی واریز ۷ میلیارد تومان پاداش به حساب فرهنگیان

حمدالله اژدری با گرامیداشت هفته معلم و قدردانی از تلاش فرهنگیان به برنامه‌های این هفته پرداخت و با اشاره به روز شمار هفته معلم اظهار داشت: روز شمار هفته معلم بر اساس سند تحول بنیادین، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و شعار سال تدوین و بر این اساس معلم به‌عنوان اصلی‌ترین عامل اثرگذار در تعلیم و تربیت و تولید دانش‌بنیان معرفی شده است.

وی با بیان اینکه در نخستین روز از هفته معلم ، استاندار بوشهر در یکی از مدارس شهر بوشهر به صورت سر زده حضور یافت افزود: حضور سر زده استاندار بوشهر از مدارس و تجلیل از معلمان آن مدرسه از جمله برنامه‌های نخستین روز از هفته معلم است که این روز به عنوان معلم، اندیشه مطهر نامگذاری شده است.

دبیر ستاد هفته معلم استان بوشهر با بیان اینکه به سبب تعطیلی ایام عید فطر برنامه‌های هفته معلم بیشتر از طریق صدا و سیما با حضور معلمان نمونه و بازنشستگان دنبال می‌شود گفت: براساس روز شمار هفته معلم روز سه‌شنبه به عنوان، معلم؛ پایه‌گذار تمدن نوین اسلامی نامگذاری شده است.

اژدری روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت را به‌عنوان معلم پیشکسوت، سرمایه نظام تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: در این روز با معلمان پیشکسوت دیدار و از آنان تجلیل می‌شود.

وی تعداد بازنشستگان فرهنگی استان بوشهر را ۱۱ هزار نفر دانست و بیان کرد: در این روز در مناطق ۱۸ گانه آموزش و پرورش استان بوشهر از این فرهنگیان سرکشی و تجلیل می‌شود.

دبیر ستاد هفته معلم استان بوشهر از پرداخت پاداش و کمک رفاهی برای هر یک از فرهنگیان حقوق‌بگیر استان خبر داد و گفت: در این راستا به مناسبت هفته معلم ۵۰۰ هزار تومان به حساب معلمان واریز و در مجموع به ۱۴ هزار کارمند شاغل در آموزش و پرورش استان بوشهر همزمان با آغاز هفته معلم ۷ میلیارد تومان واریز شد.

اژدری دیدار با خانواده بازنشستگان در منزل را از دیگر برنامه‌ها دانست و با اشاره به نامگذاری روز ۱۵ اردیبهشت به عنوان معلم، پرچمدار فرهنگ ایثار و شهادت خاطر نشان کرد: عطرافشانی و گل گذاری بر روی قبور مطهر شهدا و دیدار با خانواده شهدای فرهنگی از برنامه‌های این روز تعیین شده است.

وی روز جمعه ۱۶ اردیبهشت را به عنوان معلم، وحدت آفرین هویت بخش دانست و افزود: در این روز مدیران آموزش و پرورش در مناطق ۱۸ گانه آموزش و پرورش استان با حضور در جایگاه نماز جمعه فعالیت‌ها و برنامه‌‌های امسال را تبیین و ارائه می‌کنند.

دبیر ستاد هفته معلم استان بوشهر عنوان روز شنبه ۱۷ اردیبهشت را معلم، محور تحول و تربیت تمام ساحتی دانست و بیان کرد: در این روز ویژه برنامه سپاس معلم در مدارس برگزار و از فعالان طرح خوانا در مدارس ابتدایی، تجلیل و پیاده‌روی خانوادگی فرهنگیان برگزار می‌شود.

اژدری آخرین روز از هفته معلم را به عنوان معلم، پیشران جامعه دانش‌بنیان دانست و خاطر نشان کرد: در این روز از معلمان نمونه و برگزیدگان فرهنگی استان بوشهر در مراسمی با حضور امام جمعه و استاندار تجلیل می‌شود.

وی از انتخاب ۳۶ معلم نمونه در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: از این تعداد معلم نمونه ۳۰ معلم آن برگزیده منطقه‌ای، ۴ معلم نمونه استانی و ۲ معلم هم برگزیده کشوری است که تجلیل می‌شوند.

دبیر ستاد هفته معلم استان بوشهر با اشاره به اینکه هر استان دارای یک معلم برگزیده کشوری دارد تصریح کرد: ۱۱ استان از جمله بوشهر دارای ۲ معلم نمونه برگزیده کشوری است که در استان بوشهر عبدالحسین میرزایی از شهرستان جم و پروانه رهدار از شهرستان دشتستان به عنوان معلم برگزیده کشوری انتخاب شده و تجلیل می‌شوند.

منبع: تسنیم
 • ناشناس ارسالی در

  معلم نمونه کشوری چند سال بود جمع شده بود والان چطور انتخاب شدند چون باید برای معلمان نمونه استان فراخوان بدن آنها مدارک بیارن و از بین آنها معلم نمونه کشوری انتخاب میشود و امسال روال قانونی برای معلم کشوری انجام نشده به احتمال زیاد

 • ناشناس ارسالی در

  معلم نمونه کشوری چند سال بود جمع شده بود والان چطور انتخاب شدند چون باید برای معلمان نمونه استان فراخوان بدن آنها مدارک بیارن و از بین آنها معلم نمونه کشوری انتخاب میشود و امسال روال قانونی برای معلم کشوری انجام نشده به احتمال زیاد

 • فیض اله علوی ارسالی در

  میگم فقر ریشه کن شده نگو که معلم ها پادا ش گرفتن بابا خجالت هم خوب چیزیه سایر ادا رات تو هر مناسبت مبلغی واریز میکنن هیچ ک س خبر دار نمیشه حالا آموزش و پرورش بعد س ی سال ۵۰۰ تومن به شاغلین داده باید کل دن یا خبرداربشن راست میگین پاداش پایان خدمت ها رو پرداخت کنید

 • فرهنگی بازنشسته مهر۱۴۰۰ ارسالی در

  جایگاه فرهنگیان بازنشسته کجاست.؟؟یک میلی ون حقوقمان کم شد حالا هم که تبعیض و فرق بیداد میکنه.نفرین خدا برشما

 • بازنشسته فرهنگی ارسالی در

  فقط شاغلین !!!!بازنشسته هاپس چی؟؟؟

 • Elham ارسالی در

  افرین یک بار تک تک بگید .یک بار بار استا نی رو بگید یک بار متوسط کشوری یک بارم به ازای شهر های کوچیک یا متوسط هر سال خان وار فرهنگی رو هم بگید ممنون میشیم. کوه ک ندید واقعا سال های قبل ندادید چی شد الان هم نمیدادید. جامعه ای که اموزش و معلم و تربیت رو خراب کنه یعنی ترزشی برای نسل آ ینده قاعل نیست.

 • فرهنگی بازنشسته ارسالی در

  می گفتن موقعی که بازنشسته بشی دیگه تو را ادم حساب نمی کنن .باورمان نشد.
  ال ان می فهمم معنی این جمله را

 • ناشناس ارسالی در

  یه جوری می گید واریز ۷ میلیلرد به حساب ف رهنگیان انگار میخواید به حساب هر نفر ۷ م یلیارد واریز کنید بابا طلب این بیچاره ها ست اینقدر تعلل کردید و ندادید و ندادید ک ه دیگه نمیشه باهاش حتی یه کارتون ماکارون ی خرید اینقدر بی ارزش شده

 • مرتضی ارسالی در

  کاش هر چه زودتر فکری به حال رتبه بندی کن ن...بعد ده سال هر روز شدیم تیتر خبرها...
  دیگه خبری از فرهنگیان نباشه که تی تر بشه....
  اگه قرار باشه چند ریال بدن فرهنگیان ... کل آدم و عالم باید خبرد ار بشن....
  انوقت پاداشهای چند میلی ونی به بقیه کارمندا میدن هیچکی خبردار نم یشه...

 • معلم ارسالی در

  اگر نظرتان 500هزار تومان باشد این مبلغ ب رای عید فطر بود وسایر کارمندان دولت نیز ازاین مبلغ بهرمند شدند.بنابراین 500هزار برای روز معلم نبود بلکه برای عید فطر بود ه است

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...