|
کدخبر: 168815

روایت حاجی میرزایی از حتمال تغییر زمان امتحانات

حاجی میرزایی گفت: البته اگر ستاد کرونا در روزهای آینده با محدودیت‌هایی مواجه شده و محدودیت‌هایی را به ما توصیه کند، ممکن است زمان برگزاری امتحانات را جابجا کنیم.

آموزشی روایت حاجی میرزایی از حتمال تغییر زمان امتحانات

وزیر آموزش و پرورش، مدیر مطلع از وضعیت همه دانش آموزانش را  «مدیری بزرگ» برشمرد و افزود: با توجه به نزدیک شدن پایان سال، مهم‌ترین وظیفه ما، ارزشیابی از یادگیری دانش آموزان است،  این مرحله را به مدیران و شورای مدرسه واگذار کردیم، بنابراین، همه تلاش خود را برای یک ارزشیابی سنجیده و درست به کار بگیرید.

حاجی میرزایی  گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش، تأکید کردیم امتحانات پایه «نهم» و «دوازدهم» حضوری باشد، علت این موضوع هم «حیاتی بودن امتحانات این دو پایه تحصیلی» است. در این دو پایه، همه دانش آموزان باید در یک شرایط برابر با هم سنجیده شوند و نباید در این حق دانش آموزان، تعدّی کنیم.

وی ادامه داد: البته اگر ستاد کرونا در روزهای آینده با محدودیت‌هایی مواجه شده و محدودیت‌هایی را به ما توصیه کند، ممکن است زمان برگزاری امتحانات را جابجا کنیم، اما  ارزشیابی سایر پایه‌های تحصیلی، در اختیار شورای مدرسه است تا به هر روشی که صلاح می‌دانند، عمل کنند و امتحانات را برگزار کنند و پایان مناسب و دلپذیری را برای سال تحصیلی رقم بزنند.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...