بخوانید :

کدخبر: 256320

نجات معجزه آسای راننده خودروی ۲۰۶ در تصادف هولناک+ عکس

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت از وقوع یک فقره حادثه واژگونی خودرو و نجات معجزه آسای راننده آن خبر داد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو ۲۰۶در بزرگراه بابایی – هنگام و برخورد شدید با جداول گاردیل های این مسیر و خروج معجزه آسای راننده از خودرو خبر داد.

 سرهنگ علی اصغر شریفی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: مقارن ساعت ۰۷:۱۵ صبح امروز در مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی – هنگام ، یک دستگاه سواری پژو۲۰۶ که در این مسیر در حال تردد بود به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناگهان از مسیر خارج و با گاردریل های این بزرگراه به شدت برخورد کرده و واژگون می‌شود.

وی ادامه داد: این خودرو پس از این واژگونی چندین متر به مسیر خود بر روی سقف ادامه داده و پس از برخورد با جداول کناری راه در همان محل متوقف می‌شود.

تصادف-هولناک

سرهنگ شریفی گفت: تیم کارشناسی پلیس بزرگراه راهور فاتب بلافاصله در محل حاضر شده و اقدامات ترافیکی خود را جهت ایمنی محل و بررسی علل حادثه انجام داده و به کمک جرثقیل راهور این ۲۰۶ را از موقعیت حادثه خارج و به محل ایمن منتقل کردند که خوشبختانه راننده این ۲۰۶از این حادثه جان سالم بدر برد و به خودرو و شخص دیگری نیز خسارت مالی و جانی وارد نشد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خودروها خواست حین رانندگی تمام حواس خود را به رانندگی معطوف داشته و به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده نکرده و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کرده و حتما قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت کرده و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی نکنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...