|

بخوانید :

کدخبر: 213728

خبر تازه از بررسی رتبه‌بندی معلمان در مجلس

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی ماده ۷ لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت: ادامه بررسی این لایحه به جلسه بعد موکول شد.

آموزشی  خبر تازه از بررسی رتبه‌بندی معلمان در مجلس

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگویی با تشریح نشست امروز -سه شنبه- کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز که با حضور نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور استخدامی کشور، مرکز پژوهش‌های مجلس و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، مواد ۶ و ۷ لایحه رتبه‌بندی معلمان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ماده ۶ این لایحه با اعمال تغییراتی به تصویب رسید، بررسی‌ها در ماده ۷ به درازا کشید به طوری که پیشنهادات در این ماده زیاد بود و اعضای کمیسیون نقطه نظرات مختلفی را برای اعمال در این ماده مطرح کردند به همین دلیل بررسی نهایی در خصوص این ماده و تصویب آن به جلسه بعد موکول شد.

وی افزود: ماده ۷ در خصوص رتبه‌ها، درصدها و فوق‌العاده شغل معلمان بود که با توجه به اینکه وقت جلسه کفایت اتمام رسیدگی به پیشنهادات را نمی‌داد، ادامه بررسی آن با درخواست اعضا به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات ادامه داد: امیدواریم با جمع‌بندی پیشنهادات در خصوص ماده ۷ بتوانیم این ماده را هفته آینده تعیین تکلیف کنیم.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...