|
کدخبر: 283592

۳ شب اقامت در قشم چقدر هزینه بر می‌دارد؟

در این گزارش به بررسی ۳ روز سفر با تور به جزیره قشم پرداخته شده است.

گردشگری ۳ شب اقامت در قشم چقدر هزینه بر می‌دارد؟

قشم بزرگترین جزیره ایران در استان هرمزگان قرار دارد. جزیره قشم، نگین زیبای خلیج فارس مجموعه‌ای از سواحل صخره‌ای، ماسه‌ای و شنی و گلی را در خود جای داده است. گستردگی آثار تاریخی،‌ فرهنگی و باستانی، در کنار میراث ارزشمند زمین شناختی، ‌این جزیره را به تنها ژئوپارک ایران و منطقه خاورمیانه تبدیل کرده است.

مناطق گردشگری قشم

اماکن دیدنی قشم آنقدر زیادند که برای بازدید از همگی آن ها باید هفته ها در این جزیره شگفت انگیز اقامت کنید. اما از آنجایی که چنین کاری ممکن نیست و اکثر گردشگران بنا به دلایلی نظیر محدودیت زمانی قادر نیستند که مدت زمان طولانی را در این جزیره خوش منظره بمانند، باید از زمان اندک اقامت خود به نحو احسن استفاده کرده و از برترین جاذبه های گردشگری قشم بازدید کنند. در این بخش از مقاله ما به معرفی برخی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری قشم خواهیم پرداخت تا چنانچه راهی این جزیره خوش آب و هوا شدید، در انتخاب برترین جاهای دیدنی این جزیره سردرگم نشوید.

آب انبار بی بی، قبرستان رمکان، گورستان لافت کهنه، دره ستارگان قشم، تنگه چاهکوه قشم، دره تندیس های قشم، سد گوران قشم و غار نمک قشم جزئی از اماکن تفریحی و جاذبه های دیدنی جزیره قشم است.

در ادامه به بررسی قیمت انواع تور به این مقصد پرداخته شده است.

قیمت- تور

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها