|
کدخبر: 169787

پرسپولیس بازهم به فینال آسیا می‌رود

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس می‌تواند با رفع نواقص فنی خود دوباره به فینال آسیا برسد.

ورزش پرسپولیس بازهم به فینال آسیا می‌رود

حمید درخشان، درباره صعود پرسپولیس با کسب ۱۵ امتیاز از گروه E لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا گفت: فکر می‌کنم این تیم به کمترین حق خود در بین تیم‌های همگروه رسید. پرسپولیس در تمام مدت بازی بهتر از رقیبانش بازی کرد و حقش بود که به عنوان صدرنشین صعود کند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: طبیعی بود آب و هوای شرجی کشور هند برای بازیکنان ایرانی که سابقه چنین شرایطی را ندارند سخت باشد.به نظرم پرسپولیس در دور برگشت توانست شرایط خودش را تا حدود زیادی ایده آل نگه دارد تا بتواند موفقیت‌هایش را تکرار کند.

وی درباره عملکرد مهاجمان این تیم در امر گلزنی تصریح کرد: مشخص بود شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر با گذشت زمان می‌توانند عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته باشند. آنها رفته رفته در ترکیب تیم جا افتادند و متوجه تاکتیک‌های گلزنی شدند. آنها در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان خواهند توانست برای پرسپولیس سرنوشت ساز ظاهر شوند.

درخشان درباره احتمال حضور دوباره پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: قطعاً پرسپولیس می‌تواند با ادامه این روند و رفع نواقص در برخی مسائل فنی بار دیگر قهرمان منطقه غرب شده و در فینال آسیا حاضر شود. این تیم ظرفیت زیادی دارد. وحدت تیمی در پرسپولیس جریان پیدا کرده و آنها می‌توانند با تمرکز بیشتر روی این موضوع به جام قهرمانی که حقشان است برسند.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس مبنی بر قرنطینه این تیم در آستانه بازی با سپاهان اصفهان یادآور شد: به هر حال باید برنامه‌ریزی بازی‌ها از سوی سازمان لیگ در راستای عدالت باشد. پرسپولیس حق دارد خواهان نگاه برابر با رقیبان خود باشد. این حق طبیعی باشگاهی است که هم در آسیا و هم لیگ داخلی بازی می‌کند. شرایط برای این تیم‌ها هم باید برابر باشد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...