|

بخوانید :

کدخبر: 167312

واکنش رئیس به خوارج کودتا

رئیس باشگاه رئال مادرید که به عنوان رئیس کمیته برگزاری سوپر لیگ اروپا انتخاب شد به انصراف باشگاه‌های انگلیسی از این رقابت واکنش نشان داد.

ورزش واکنش رئیس به خوارج کودتا

به نقل از اسپورت، آرسنال، منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام و منچستر یونایتد روز گذشته از سوپر لیگ اروپا کناره‌گیری کردند تا تعداد باشگاه‌های موافق با برگزاری به ۷ باشگاه کاهش پیدا کند. فلورنتینو پرس که به عنوان رئیس برگزاری این رقابت‌ها انتخاب شد در واکنش به انصراف باشگاه‌های انگلیسی گفت: من نگران نیستم. وضعیت خوب است و همه می‌خواهند که به راه‌حلی در این زمینه برسیم. بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن را هم در زمان مناسب دعوت خواهیم کرد. اطمینان دارم که این دو باشگاه هم به ما خواهند پیوست.

او ادامه داد: ما به دنبال نجات فوتبال هستیم نه علیه آن. کرونا در صورت تداوم همگی را نابود خواهد کرد. وقتی پول داشته باشی می‌توان با همه همدردی کرد. یوفا به دنبال احتکار این پول است و به همین خاطر هرگونه تغییری را برنمی‌تابد. فوتبال به‌تدریجی خواهد مرد و باید راه نجاتی پیدا کرد.

کمیته برگزاری این رقابت‌ها بامداد امروز (چهارشنبه) بعد از انصراف رسمی باشگاه‌های انگلیسی در بیانیه‌ای رسما از لغو این رقابت جنجالی خبر داد و اعلام کرد که در حال بازبینی و تجدید نظر هستند.

مصاحبه خبری پرز هم به دلیل همین اتفاقات برگزار نشد

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...