|
کدخبر: 160815

بمب ‌آبی ها؛ طالب ریکانی به استقلال می‌رود؟

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به خبر جدایی طالب ریکانی از این تیم واکنش نشان داد و تاکید کرد که این بازیکن در تیم‌های دیگر دچار افت خواهد شد.

ورزش بمب ‌آبی ها؛ طالب ریکانی به استقلال می‌رود؟

علی فیروزی درباره آخرین وضعیت طالب ریکانی کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت و احتمال جدایی این بازیکن با پیشنهاد تیم‌های دیگر از جمله استقلال، گفت: تا این لحظه (صبح روز سه شنبه) که با شما صحبت می‌کنم هیچ بازیکنی از صنعت نفت جدا نمی‌شود و ریکانی هم می‌ماند. اتفاقاً با آقای عیسی زاده مدیرعامل باشگاه هم صحبت کردم که ایشان هم تاکید کرد بازیکنی از نفت نخواهد رفت. تا الان چنین اتفاقی رخ نداده است ولی نمی‌دانیم چند ساعت دیگر یا فردا چه چیزی پیش می‌آید.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در پاسخ به این سئوال که آیا طالب ریکانی خودش تمایل به جدایی از این تیم دارد؟ تاکید کرد: خیر؛ او دوست ندارد از صنعت نفت برود. شخصاً فکر می‌کنم طالب فقط اینجا است که می‌تواند قابلیت‌های خودش را خوب نشان بدهد چون همه او را باور دارند و بازیکنان هم در اختیارش هستند.

فیروزی ادامه داد: بار فنی طالب در صنعت نفت بالا است و بیشتر امتیازاتی هم که گرفته‌ایم، به خاطر این بازیکن بوده است. قطعاً کسی با این وضعیت از صنعت نفت جدا شود و به تیم‌های دیگر برود دچار افت می‌شود؛ مثل همان زمان که طالب به استقلال اهواز یا سپاهان رفت و افت کرد. در صنعت نفت، هواداران و بازیکنان در اختیار طالب هستند و این بازیکن به خودباوری بزرگی رسیده است.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت درباره شرایط این تیم در آستانه بازی با شهرخودرو هم گفت: بعد از بازی با پرسپولیس و همچنین برد در جام حذفی شرایط روحی تیم بهتر و جو شهر آبادان هم آرامتر شده است

در حالیکه کاپیتان صنعت نفت پیش از این درخواست کرده بود مدیران این باشگاه او را نفروشند، از آبادان خبر رسید کار انتقال او به جمع شاگردان مجیدی نهایی شده است.

گفته می شود در این انتقال  دو میلیاردتومان به باشگاه و یک میلیارد تومان به طالب ریکانی می رسد.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر