|
کدخبر: 158812

پرسپولیس در تلاش برای رضایت از شاکیان داخلی و خارجی

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حالی باز شد که برخی شاکیان باشگاه ادعا کردند رضایت آنها جلب نشده است. پرسپولیسی‌ها تلاش برای جلب رضایت شاکیان را آغاز کرده‌اند.

ورزش پرسپولیس در تلاش برای رضایت از شاکیان داخلی و خارجی

در صورت جلب نشدن رضایت شاکیان باشگاه و حضور مهدی ترابی و شهریار مغانلو در ترکیب پرسپولیس، دردسرهای جدیدی برای باشگاه ایجاد می‌شود. در این صورت هر تیمی که چه در لیگ، چه جام حذفی و چه لیگ قهرمانان آسیا به پرسپولیس ببازد، با استفاده از حضور این دو بازیکن در ترکیب تیم به دنبال شکایت و تغییر نتیجه بازی خواهد بود. پرسپولیسی‌ها می‌خواهند پیش از بازی جام حذفی روز جمعه (۲۲ اسفند) پرونده شاکیان باشگاه را ببندند تا با خیال راحت از بازیکنان جدید خود استفاده کنند.

مسئولان پرسپولیس از شب گذشته (۱۷ اسفند) مذاکره با طلبکاران را آغاز کرده و قصد دارند تا پیش از بازی با مس نوین یعنی تا پایان هفته از تمام شاکیان رضایت کتبی بگیرد. پرسپولیس به طلبکاران خود وعده داده در چند قسط با آنها تسویه می‌کند. بخشی از مطالبات روز ۲۶ اسفند پرداخت می‌شود و بخش‌های دیگر در روز بیست ششم ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰. با این حساب پرسپولیس احتمالا تا پایان هفته یا با طلبکاران خود تسویه می‌کند یا از آنها رضایت و زمان می‌گیرد تا در دو ماه آینده مطالبات آنها را پرداخت کند.

کارت بازی مهدی ترابی صادر شده و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیم خود ندارد اما شهریار مغتنلو همچنان نمی‌تواند برای سرخپوشان به میدان بروند
همانطور که ساعتی پیش خواندید، پرونده سوشا مکانی هم به استیناف می‌رود تا در صورت حصول توافق میان پرسپولیس و طلبکارانش، یحیی گل محمدی بدون استرس از مهدی ترابی و شهریار مغانلو استفاده کند.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...