|

بخوانید :

کدخبر: 216395

اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی طعم ها می شود

سومین نمایشگاه تخصصی قهوه، نان، شیرینی، شکلات، تجهیزات هتل، رستوران و فست‌بود در اصفهان برپا می‌شود تا مردم این استان به مدت چهار روز میهمان عطرها و طعم‌های ماندگار باشند.

نمایشگاه اصفهان میزبان نمایشگاه تخصصی طعم ها می شود

این نمایشگاه که از بیست و پنجم آبان‌ماه در اصفهان آغاز می‌شود، تا بیست و هشتم آبان ادامه خواهد داشت و میزبان شرکت‌های فعال و برندهای مطرح در حوزه واردات، تولید و فرآوری قهوه، تولیدکنندگان تجهیزات هتل، رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ، دستگاه‌های پخت‌ نان، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان تجهیزات شیرینی‌پزی و تولیدکنندگان نان، شیرینی و شکلات خواهد بود.

بیش از ۹۰ شرکت از استان‌های اصفهان، تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و البرز در این دوره از نمایشگاه حضور دارند و به عرضه دستاوردها و توانمندی‌های خود می‌پردازند. همچنین شرکت‌هایی از کشورهای کلمبیا، بولیوی و اقلیم کردستان عراق در سومین نمایشگاه تخصصی قهوه، نان، شیرینی، شکلات، تجهیزات هتل، رستوران و فست‌فود اصفهان حضور خواهند یافت.

از جمله ویژگی‌های نمایشگاه این دوره می‌توان به افزایش دو برابری فضای نمایشگاه نسبت به سال قبل اشاره کرد؛ این نمایشگاه در ۱۲ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می‌شود که در مقایسه با سال گذشته، افزایش کمی و کیفی قابل توجهی داشته است.

در کنار این نمایشگاه، سمینارها و دوره‌های آموزشی متعددی برگزار می‌شود تا علاقمندان به حوزه قهوه و نوشیدنی‌ها بتوانند با جدیدترین یافته‌های این بخش در دو قسمت تخصصی و استفاده روزمره آشنا شوند. کارگاه آموزشی مهارت لاته‌آرت، کارگاه آموزشی مهارت‌های باریستا، سمینار آشنایی با فرصت‌های تجاری کنیا با تمرکز بر صنعت قهوه و چای، دوره تخصصی چای، کارگاه آموزشی مهارت‌های بارتندینگ و کارگاه آموزشی مدیریت واحد صنفی از جمله برنامه‌های جانبی پیش‌بینی شده برای این نمایشگاه به شمار می‌روند.

نمایشگاه قهوه و نوشیدنی‌های اصفهان که اکنون و پس از سه دوره برگزاری، به جایگاه مطلوبی در سطح کشور دست یافته و پیرو آن، استان اصفهان را به پایتخت قهوه ایران تبدیل کرده است طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ آبان‌ماه ۱۴۰۰ و از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت برپا خواهد بود.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...