|
کدخبر: 143673

دومین نمایشگاه صنعت خرده‌فروشی افتتاح شد

دومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی و صنایع وابسته افتتاح شد.

نمایشگاه دومین نمایشگاه صنعت خرده‌فروشی افتتاح شد

این نمایشگاه ۵ تا ۸ دی‌ماه امسال در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

با توجه به شیوع موج جدید ویروس کرونا و لزوم حفظ سلامت بازدیدکنندگان و تیم اجرایی، این نمایشگاه با مجوز رسمی از ستاد ملی مبارزه با کرونا با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و با حضور مدعوین محدود و متخصصان این حوزه با دعوتنامه و بدون بازدیدکنندگان عام برگزار خواهد شد.

با توجه به آثار منفی شیوع بیماری کرونا بر اقتصاد جهانی و داخلی، صنعت خرده‌فروشی در روزهای سخت اخیر با افزایش اشتغالزایی و ایجاد شکوفایی اقتصادی توانسته عملکرد قابل قبولی در عرصه صنعت و اقتصاد در سطح کشور داشته باشد که با برگزاری این نمایشگاه می‌توان حاصل این اقدامات را مشاهده کرد.

این رویداد تخصصی اقتصادی و صنعتی پس از تجربه موفق نخستین دوره خود که با استقبال و تحسین متخصصان این حوزه برگزار شد، در دومین دوره با حضور استارت‌آپ‌های مرتبط با این صنعت، فروشگاه‌های معتبر اینترنتی، طراحان نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای فروشگاهی، مراکز خرید در حال ساخت، شرکت‌های بهره‌بردار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و… آغاز به‌کار می‌کند. همچنین نمایش توانمندی‌های داخلی در حوزه اقتصادی و صنعتی، نمایش دستاوردهای راه‌اندازی باشگاه مشتریان و آثار رشد فروش مجازی با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا از مهم‌ترین رویکردهای برگزاری این نمایشگاه تخصصی است.

ارسال نظر