|
کدخبر: 194668

پیام قدردانی مدیرعامل شرکت مس از جامعه پزشکی

«اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی به مناسبت روز «پزشک» ضمن گرامیداشت و یاد «مدافعان سلامت»، از فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی جامعه پزشکی کشور قدردانی کرد.

معدن پیام قدردانی مدیرعامل شرکت مس از جامعه پزشکی

متن پیام به شرح زیر است:

«به نام خدا»

«یکم شهریورماه که به مناسبت سالروز ولادت شیخ الرئیس ابوعلی سینا؛ دانشمند برجسته و طبیب نامدار ایرانی؛ روز پزشک نام‌گذاری شده فرصتی است ارزشمند که از جامعه پزشکی کشور که طی ۱۷ ماه گذشته در خط مقدم مقابله با کرونا بوده‌اند قدردانی و سپاسگزاری شود. بدون شک اگر ازخودگذشتگی، فداکاری، صبوری و تلاش شبانه روزی این عزیزان نبود صنعت کشور در بحبوحه این بیماری فراگیری شاهد رشد و دستیابی به رکوردهای تولیدی نبود. در این میان، شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان یکی از سه شرکت بزرگ کشور در راستای مسئولیت اجتماعی با برگزاری اردوهای تخصصی جهادی و پزشکی، بیش از ۳۳ هزار مورد خدمات پزشکی و دارویی رایگان به ۲۰ هزار نفر در سراسر کشور ارائه داد تا به مصداق حدیث شریفه «کُلُّکُم راعٍ وَ کُلُّکُم مَسئولٌ عَن رَعِیَّتِه» کمی از فشار بر جامعه پزشکی بکاهد و خدمتی هر چند کوچک به مردم ارائه دهد.

در پایان، اینجانب به عنوان عضوی از جامعه صنعتی و معدنی کشور و به نمایندگی از پرسنل عزیز و خدوم و زحمتکش صنعت بزرگ مس ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان سلامت و پزشکانی که بی‌هیچ چشم‌داشتی از جان عزیزان ما در برابر این بیماری منحوس محافظت کردند به جامعه پزشکی کشور خدا قوت می‌گویم و آرزوی صحت و سلامتی برای تک تک آنان دارم.»

اردشیر سعدمحمدی

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

 

منبع: مس پرس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...