|
کدخبر: 144758

رکوردشکنی دیگر از فولاد خراسان

مجتمع فولاد خراسان با تامین ۲۱۸ هزار و ۵۹۳ تن کنسانتره سنگ آهن در آذر ماه سال ۹۹، میزان تامین کنسانتره ماهانه خود را نسبت به رکورد قبلی ۲۰ هزار و ۱۶۸ تن ارتقا داد.

معدن رکوردشکنی دیگر از فولاد خراسان

 معاون خرید مجتمع فولاد خراسان با اشاره به این که رکورد قبلی تامین این ماده اولیه حیاتی، دی ماه سال گذشته اتفاق افتاده، افزود: رکورد پیشین تامین ماهانه کنسانتره سنگ آهن این شرکت ۱۹۸ هزار و ۴۲۵ تن بوده است.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان درباره ثبت این رکورد گفت: تامین کنسانتره مورد نیاز واحدهای گندله‌سازی یکی از چالش‌های صنعت فولاد در کشور است و تامین این ماده اولیه اساسی برای مجتمع فولاد خراسان نیز اهمیت استراتژیک دارد، که علی رغم همه چالش‌ها و مشکلات تامین در این خصوص، فولاد خراسان در سال ۱۳۹۹ در این زمینه عملکرد موفقی را از خود به جا گذاشته است.

کسری غفوری افزود: تلاش و تدبیر بیش از پیش همه همکاران در بخش‌های تامین، تولید، کیفیت، توسعه، فروش، سیستم‌های منابع انسانی و امور مالی جای قدردانی و تبریک دارد و امیدواریم که با استعانت از پروردگار متعال، بتوانیم با هم افزایی از طریق کار گروهی، تعهد، تعلق سازمانی و استفاده حداکثری از توان فکری و عملیاتی سرمایه‌های انسانی شرکت، چالش‌های پیش روی تولید را مرتفع نماییم.

مدیرعامل مجتمع، بهینه‌سازی مصارف مواد اولیه و مصرفی استراتژیک را در کنار «تسریع در احداث و راه‌اندازی کارخانه کنسانتره فولاد خراسان در سنگان» باعث پایداری چرخه تامین مواد اولیه دانست و این دو را گامی اساسی برای فائق آمدن بر مشکلات ناشی از تحریم خواند که به گفته وی از اولویت‌های توسعه‌ای و اهداف استراتژیک شرکت است.

غفوری کسب رکورد تامین کنسانتره سنگ آهن را به تمامی کارکنان و به ویژه کارکنان سخت کوش واحد تامین مواد اولیه در حوزه معاونت خرید، تمامی پیمانکاران دست اندرکاران تخلیه کنسانتره تبریک گفت.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...