|
کدخبر: 133573

افتخاری دیگر برای فولاد هرمزگان

در هفتمین دوره همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، پروژه کاهش مصرف الکترود گرافیتی توسط فولاد هرمزگان به عنوان پروژه برتر در زمینه بهره‌وری در سال ۹۸ انتخاب شد و از سوی خداداد غریب پور معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، با اهداء لوح از فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان تقدیر به عمل آمد.

معدن افتخاری دیگر برای فولاد هرمزگان

هفتمین همایش بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ به منظور تقدیر از شرکت‌های بهره ور بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین معرفی پروژه‌های بهبود بهره‌وری برتر و با شعار بهره‌وری بنیان رقابت‌پذیری در اقتصاد مقاومتی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس برگزار شد.

خداداد غریب پور در این مراسم گفت: به منظور افزایش سطح رقابت‌پذیری بین بنگاه ها، باید سطح بهره‌وری در مجموعه‌های معدن و صنایع معدنی ارتقاء یابد.

ارزانی

وی با بیان اینکه تحقیقات ما باید مبتنی بر نیازهای بهره‌وری سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه باشد، گفت: در این دوره شرکت‌های برگزیده، شرکت هایی بودند که در یک فرآیند زمانی ۳ تا ۴ ساله، موفق به دریافت تندیس شدند. این جریان، جریانی است که انتهای روشنی دارد چراکه فرآیندگونه و مبتنی بر آموزش است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: فرآیند ارزیابی‌های ایمیدرو، مبتنی بر بازخورد و اصلاح است.

وی با بیان اینکه تعداد شرکت‌کنندگان در جایزه بهره‌وری سالانه رشد داشته است، عنوان کرد: طبق آمار میزان رضایت شرکت‌ها از نحوه ارزیابی‌ها در این دوره، ۸۶.۶ درصد بوده است و به دنبال این هستیم که این میزان رضایت با رفع مشکلات به ۱۰۰ درصد برسد.

به گفته دکتر غلامرضا ملاطاهری دبیر جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی در فرآیند امسال که در آن

شرکت‌های برتر از بین ۶۰ شرکت ثبت نام شده انتخاب و همچنین پروژه‌های برتر از بین ۷۹ پروژه ارسال شده به دبیرخانه انتخاب شده‌اند که بیش از ۱۲۰ ارزیاب با دبیرخانه جهت ارزیابی و انتخاب شرکت‌ها و پروژه‌های برتر همکاری داشته‌اند.

در این همایش از ۲۵ شرکت بهره ور و ۹ پروژه بهبود بهره‌وری، با حضور خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو تقدیر به عمل آمد

منبع: روابط عمومی فولاد هرمزگان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...