|
کدخبر: 127083

تقدیر بانک مرکزی از فولاد هرمزگان + سند

آیین تقدیر از صادرکنندگان عرصه بازگشت ارز به کشور با حضور ۵۰ صادر‌کننده برگزار و از فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان تقدیر شد.

در این مراسم رئیس کل بانک بانک مرکزی ایران از مدیرعامل فولاد هرمزگان به دلیل انجام تعهدات ارزی و کمک به رشد و توسعه صادرات غیرنفتی در کشور که امروزه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، همچنین به جهت حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز تقدیر و تشکر کرد.

تقدیرنامه

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است:

تولید و صادرات غیر نفتی، نقش معناداری در رشد و توسعه اقتصادی کشور، حفظ ارزش پول ملی و ثبات بازار ارز و بخش‌های واقعی و مالی اقتصاد دارد. در این خصوص با توجه به وضعیت کلان اقتصادی و غیر اقتصادی کشور از یک سو و وضع شدیدترین و بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های بین‌المللی علیه کشور ایران به ویژه در بخش‌های بانکی و نفتی از سوی دیگر نقش صادر‌کنندگان غیرنفتی در خط مقدم جنگ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

ازاین رو نظر بر اینکه در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی طی سال‌های اخیر نسبت به صادرات غیر نفتی و ایجاد درآمدهای ارزی جهت تامین نیازهای وارداتی کشور اقدام نموده‌اید بدین وسیله از تلاش‌های جنابعالی در جهت حفظ تولید اشتغال استمرار صادرات غیر نفتی و بازگشت منابع ارزی حاصل از صادرات در چرخه رسمی اقتصاد کشور تشکر و قدردانی می‌شود و به این مناسبت لوح سپاس به حضورتان تقدیم می‌شود.

امید است همواره در تولید و ایجاد اشتغال سرمایه‌گذاری و صادرات غیر نفتی پیروز و سربلند باشید.

منبع: روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

ارسال نظر