|
کدخبر: 310375

حمله مربی استقلال به سازمان لیگ

مربی تیم استقلال گفت: از سهیل مهدی تشکر می‌کنم که در این ۴ بازی بدون کارت اجازه داد با سفارش دوستان روی نیمکت بنشینم، اما از او خواهش می‌کنم با تلفن کسی مرا از روی نیمکت بلند نکند.

فوتبال حمله مربی استقلال به سازمان لیگ

مهدی هاشمی‌نسب جمعه شب بعد از برتری استقلال مقابل هوادار اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم این بازی را بردیم. نیمه اول تمرکزمان کمی پایین بود و متاسفانه گل خوردیم، نیمه دوم توقعاتی که از بچه‌ها داشتیم توانستند در زمین پیاده کنند؛ خودشان بودند یعنی استقلال واقعی که توانستند نتیجه دو بر صفر و ۳ بر ۲ عوض کنند.

مربی استقلال در حمایت هواداران از خودش تصریح کرد: ماهیت آن‌ها برای من معلوم است. خیلی لطف دارند، دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم. جا دارد از سهیل مهدی هم تشکر کنم که در این ۴ بازی بدون کارت اجازه داد با سفارش دوستان روی نیمکت بنشینم اما از او خواهش می‌کنم با تلفن کسی مرا از روی نیمکت بلند نکند.

هاشمی‌نسب افزود: امروز مرا از روی نیمکت بلند کردند در حالی که من کار غیرقانونی انجام ندادم. اگر کارم قانونی است روی نیمکت می‌نشینم اما اجازه ندهید من با تلفن کسی غیرقانونی روی نیمکت بنشینم که امروز همکاران‌شان با لحن بد بگویند آقا بفرما بالا. من مهدی هاشمی‌نسب هستم و آقای مهدی از شما بیشتر خاک فوتبال را خورده‌ام. به من گفته‌اند دوستانی زنگ زده‌اند که روی نیمکت ننشینم! دوست صمیمی من هست، حالا بماند، اما خواهش می‌کنم آقای سهیل مهدی نه با تلفن کسی بگذارید روی نیمکت بنشینم نه با تلفن کسی بلند شوم.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...