|
کدخبر: 151714

هاشمی: از خدا خواستم علی انصاریان برگردد!

سیدجواد هاشمی از دوستی دیرینه خود با علی انصاریان گفت و بهبودی اش را از خداوند خواستار شد.

فوتبال هاشمی: از خدا خواستم علی انصاریان برگردد!

این بازیگر ضمن ابراز ناراحتی نسبت به وضعیت جسمی علی انصاریان، از دوستی دیرینه خود با این پیشکسوت فوتبال گفت و با صدای گریان بهبودی‌اش را از خداوند خواست.

هاشمی با اشاره به دوستی دیرینه خود با علی انصاریان که به ۲۵ سال پیش برمی گردد، یادآور شد: دوره فوتبال اولین زمانی بود که دوستی ما شکل گرفت. شاید در دنیای انتشار اخبار کنار هم بودیم. بازی خیرخواهانه هنرمندان و تیم پرسپولیس برای حمایت از زلزله زدگان رودبار بود که علی انصاریان کنار ما بازی کرد؛ آن دوره شاید فصل جدیدی از زندگی علی انصاریان برای ورود به دنیای هنر بود و از آنجا در کنار هنرمندان قرار گرفت. ما در آن بازی ۹ بر صفر از پرسپولیس شکست خوردیم. شاید از همان جا بارقه های علاقه به هنر در علی انصاریان شکل گرفت و ادامه پیدا کرد.

وی ادامه داد: کاش هرگز «شام ایرانی» نبود که ما آخرین دیدار هنری مان را در آنجا داشته باشیم. اینکه می گویم نبود، به این دلیل است که درست است خاطره ای به جا ماند اما الان حال و روز ما خوب نیست. با هم لبنان رفتیم و چند روزی آنجا بودیم و خاطرات خیلی خوبی با هم داشتیم. همیشه امید هست. امید به خدا. علی آن قدر روح قوی و جسم قوی و از همه مهمتر روحیه قوی دارد که بتواند با این لحظات سخت مبارزه کند. لحظاتی که به نظرم برای او سخت نبود. احساس می کردم یکی از آدم های قوی و تنومند از جهت ذهنی و روحی و مبارز از جهت جسمی است و به همین جهت امیدوارم که برگردد.

هاشمی در ادامه گفت: امروز آرزویی از خدا خواستم و گفتم علی باید برگردد. چه حکمتی از سوی خدا هست متوجه نمی شوم، اما همان قدر می دانم که روحیه علی، به من و دوستانم کمک می کند که امیدوار باشیم. در بدو بیماری علی انصاریان من مشهد بودم. حرم امام رضا(ع) رفتم و خیلی دعا کردم و خیلی امیدوارم معجزه شود. امیدوارم خبرهای بدی نشنویم.

این بازیگر با اشاره به حضور علی انصاریان در «شام ایرانی» یادآور شد: در «شام ایرانی» افرادی که قرار بود جدی باشند تا طنز حامد آهنگی درست دربیاید، من و علی بودیم اما علی اصلا نمی توانست از کمدی ذاتی و وجودی، خودش را رها کند و به همین دلیل جاهایی طاقت نمی آورد. به ویژه در خانه خودش که مخصوصا قرار بود آشپزی کند اما همه چیز را از رستوران تهیه کرد. اینها چیزهایی بود که تعادل برنامه را به هم می ریخت و همین هم کمدی ایجاد می کرد. انتظار ما اصلا این نبود و شکل گرفت و برنامه هم جذاب تر شد.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر