|
کدخبر: 321499

کروز؛ جایی برای پیشرفت و توسعه فردی کارجویان

فناوری کروز؛ جایی برای پیشرفت و توسعه فردی کارجویان

«کروز محیطی شناخته شده برای متخصصانی است که در موضوع فناوری‌ جویای کار هستند»، این گفته ارزیابی منوچهر سلطانی، معاون منابع انسانی شرکت قطعه‌سازی کروز از ششمین نمایشگاه کار ایران است. وی افزود: نمایشگاه کار ایران هر سال بهتر از ادوار قبل می‌شود، چراکه سازمان‌ها خلأ نیروی کار حرفه‌ای را احساس کرده‌اند و این نمایشگاه فرصت مناسب برای شناسایی استعدادهای برتر است به همین ترتیب مقوله برند کارفرمایی نیز اهمیت ویژه پیدا کرده است.

وی در پاسخ به سوالی در‌خصوص نحوه جذب نیروی انسانی در مجموعه کروز گفت: وب‌سایت کروز بستر رسمی جذب منابع انسانی در کروز است ولی از سایر پلتفرم‌ها مانند جاب ویژن در جذب استعدادها بهره‌مند هستیم. چنانچه فرد در جاب‌ویژن رزومه داشته باشد کافی است، از طریق این سایت یا درگاه اینترنتی کروز با وارد کردن کدملی، فرصت‌های شغلی موجود را بررسی کند و سوابق خود را دراختیار این مجموعه قرار دهد.

معاون منابع انسانی کروز با تاکید بر اینکه فرآیند جذب نیروی انسانی در کروز حرفه‌ای و مبتنی بر شایستگی و بر اساس شاخص‌های فنی است، گفت: استراتژی کروز جذب، نگهداری و پرورش استعدادهای انسانی کارآمد است؛ کروز در بحث منابع انسانی، همچون سایر فناوری‌ها و محصولات خود پیش‌رو است، به همین دلیل امور رفاهی و توسعه فردی و حرفه‌ای کارکنان جزو مهم‌ترین ارکان منابع انسانی در شرکت است.

منوچهر سلطانی در همین رابطه افزود: فرآیندهای مختلفی برای ارتقای عمودی و افقی همکاران در شرکت پیش‌بینی شده و افراد دایم در معرض آموزش‌های مختلف هستند. این فرصت پیش‌روی تمام سطوح کارکنان اعم از اپراتور تا کارشناسان متخصص وجود دارد و هریک می‌توانند براساس عملکرد خود جایگاه‌شان را بهبود بخشند. همچنین درخصوص مقولات رفاهی نیز، دایم بازار کار رصد می‌شود تا شرایط زندگی فردی و حرفه‌ای کارکنان معقول باشد. 

وی در پاسخ به سوالی درخصوص ازدواج و مسائلی نظیر فرزندآوری کارکنان در دوران اشتغال خود گفت: شرکت کروز نسبت به توسعه فردی افراد عنایت ویژه‌ای دارد و اکنون بالغ بر 110 زوج همکار در این مجموعه حضور دارند.

وی یادآور شد: حدود 70درصد از پرسنل کروز، خانم‌ها هستند. ما محیط امنی را برای پرسنل خانم مهیا کرده‌ایم. سرویس رفت و آمد، حقوق عادلانه و سلامت محیط کار از ویژگی‌های شرکت کروز است.  شرکت قطعه‌سازی کروز با 14 هزار نیروی انسانی به عنوان بزرگ‌ترین قطعه‌ساز ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود. این شرکت در حوزه ساخت انواع قطعات خودرویی فعالیت دارد. در کروز طیف وسیعی از نیروهای اپراتور، کارشناس و مدیران فنی مشغول به کار هستند. کروز همواره به عنوان یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌های صنعتی ایران از سوی کارجویان معرفی می‌شود.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها