|
کدخبر: 133923

جذب معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح‌های برای توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: جذب معلم باید از طریق دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد.

ظهر امروز جلسه فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان با حجت‌الاسلام والمسلمین احمدحسین فلاحی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان به بیان مطالبات و پیشنهادات خود در رابطه با مسائل مختلف پرداختند.

مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر در این جلسه بیان کرد: علیرغم تاکیدات مکرر رهبری بر جذب معلم صرفا از طریق دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، امسال شاهد کاهش ظرفیت چشمگیر این دانشگاه و جذب معلم از طرق دیگر بودیم.

مهدیه کاظمی با بیان اینکه پس از پیگیری‌ها مسئولان علت این امر را نبود زیرساخت مناسب در دانشگاه فرهنگیان ذکر کردند گفت: به همین دلیل بر آن شدیم تا توسعه کمی پردیس شهید باهنر را پیگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر محدودیت فضای فیزیکی، ساختمان و امکانات فعلی نیز در شان دانشجو معلمان نیست اظهار کرد: درحال‌حاضر آموزش به صورت مجازی انجام می‌شود بهترین فرصت برای بازسازی، نوسازی یا جابه‌جایی این پردیس است.

مسئول بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر افزود: افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان باعث می‌شود برای جبران کمبود معلم نیازی به تصویب طرح‌های خطرناکی همچون طرح الحاق یک تبصره به ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف نباشد.

مریم سامانلو، معاون مطالبه‌گری و گفتمان‌سازی بسیج دانشجویی پردیس شهید باهنر، ضمن بیان پیگیری‌های صورت گرفته و نظرات مختلف در این خصوص، به تشریح جمع‌بندی و راهکار نهایی جهت توسعه کمی این پردیس پرداخت.

فرزین افشاری، معاون جهادی پردیس شهید مقصودی نیز با بیان اینکه نبود عدالت آموزشی در دوران آموزش مجازی بیشتر از هر زمان دیگری حس می‌شود از طرح‌های جهادی بسیج دانشجویی پردیس شهید مقصودی برای رفع محرومیت‌های آموزشی خبر داد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اهمیت توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان به عنوان یکی از مطالبات اساسی رهبری بیان کرد: توسعه همه‌جانبه دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور یکی از دغدغه‌های بنده است و طرح هایی هم برای تحقق این مهم داریم.

حجت‌الاسلام و المسلمین فلاحی با اشاره به اینکه جذب معلم باید از طریق دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد اظهار کرد: در استان همدان هم از طرح‌های قابل اجرای مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان حمایت همه‌جانبه می‌کنیم.

وی ضمن محکومیت هرگونه مصداق اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ گفت: طبق فرمایشات رهبری، امثال تقی‌زاده‌ها به دنبال اجرایی کردن ۲۰۳۰ هستند که مصادیق اجرای این سند در استان همدان را پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نیز در رابطه با طرح‌های جهادی نیز قول حمایت داد.

 

منبع: فارس
  • مربی پیش دبستانی ارسالی در

    تورا میخوانم وهر چه میخواهم از تو میخواه م هر چند برآوردن آرزوهایم سخت ودشوار ومش کل است اما در پیشگاه عزت وعظمت تو ای خدا ی مهربان بسیار ناچیز وآسان خواهد بود وهی چ ابر قدرتی هر آنچه تو اراده کنی مانع نخ واهد شد

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...