|
کدخبر: 150373

اتفاقی تازه در سینمای جهان زیر سایه کرونا

سازندگان فیلم «زمانی برای مردن نیست»، ممکن است به دلیل تأخیر‌های پیاپی در اکران آن مجبور به فیلمبرداری مجدد بعضی از سکانس‌ها شوند.

سینما و تلویزیون اتفاقی تازه در سینمای جهان زیر سایه کرونا

ممکن است سازندگان فیلم سینمایی «زمانی برای مردن نیست» به دلیل تأخیر و تعویق‌های زیاد در اکران، سکانس‌های جدیدی را فیلمبرداری کنند.

فیلم جدید جیمز باند که قرار بود آوریل سال ۲۰۲۰ اکران شود؛ یکی از نخستین فیلم‌هایی بود که اکرانش به دنبال پاندمی کرونا به تعویق افتاد.

کمپانی‌های سازنده فیلم، اکران آن را از اکتبر سال ۲۰۲۰ به آوریل ۲۰۲۱ موکول کردند؛ اما با ادامه‌ پاندمی کرونا، اخیراً اعلام شد که این فیلم با یک تعویق ۶ ماهه دیگر راهی سینما‌ها می‌شود.

این تصمیم به این معناست که تهیه‌کنندگان فرصت کافی برای فیلمبرداری صحنه‌های جدید به منظور اضافه کردن فناوری‌های پیشرفته به تجهیزات باند را خواهند داشت. نشریه سان در گزارشی اعلام کرد که گجت‌های پیشرفته‌ شخصیت جیمز باند در این فیلم با بازی دنیل کریگ به حدی قدیمی است که به نظر می‌رسد، او چیزی را در دست دارد که برای سال‌های گذشته است.

اعتقاد بر این است که بسیاری از اسپانسر‌های فیلم از جمله نوکیا و اومگا، از اینکه محصولات قدیمی آنها در زمان اکران فیلم نشان داده خواهد شد، رضایت ندارند. یکی از افراد آگاه در این زمینه می‌گوید: این به آن معناست که بعضی از صحنه‌های فیلم به منظور به روز رسانی اثر به دقت ویرایش و بررسی می‌شوند. یکی از صحنه‌هایی که به اعتقاد تهیه‌کنندگان باید دوباره فیلمبرداری شود، به شخصیت کیو با بازی بن ویشا مربوط می‌شود.

«زمانی برای مردن نیست» به کارگردانی کری فوکوناگا و با بازی لاشانا لینچ، لئا سیدو و رامی مالک درحال‌حاضر برای اکران در ۸ اکتبر ۲۰۲۱ تنظیم شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر