|

بخوانید :

کدخبر: 274391

دستور قالیباف برای بررسی موضوع مهسا امینی

مهسا امینی دختری سنندجی بود که در بزرگراه شهید حقانی تهران بازداشت شد. نوشت: دایی ‌مهسا امینی⁩ فوت او را تایید کرد.

سیاست دستور قالیباف برای بررسی موضوع مهسا امینی

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اطلاعیه‌ای را درباره مهسا امینی منتشر کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، اطلاعیه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درخصوص «مهسا امینی» به شرح ذیل است: «در اجرای دستور فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر رسیدگی دقیق به این موضوع به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در همان ساعات اولیه حادثه فوق بلافاصله رسیدگی به آن بدون هیچگونه ملاحظه‌ای در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

بر اساس نتایج به‌دست‌آمده و بازبینی دوربین‌های مداربسته نامبرده روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ شهریورماه جاری به همراه تعدادی از افراد به‌ دلیل پوشش نامناسب توسط ماموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ و به منظور اخذ تعهد و توجیه به یکی از مقرهای پلیس هدایت شدند که وی در جمع سایر مراجعه‌کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک‌ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل شده که متاسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد.

لازم به ذکر است تصاویر ضبط‌شده دوربین‌های مداربسته از لحظه ورود وی به مقر انتظامی تا انتقال توسط اورژانس به رویت خانواده وی رسیده است.

توضیح اینکه بر اساس رسیدگی دقیق به‌عمل‌آمده از زمان انتقال وی به خودرو و همچنین در مکان مزبور هیچگونه برخورد فیزیکی با ایشان انجام نشده است.»

دستور قالیباف برای بررسی موضوع مهسا امینی

رئیس مجلس:

اتفاق تلخ اخیر برای یکی از بانوان در یکی از بخش‌های پلیس تهران، سبب جریحه‌دار شدن افکار عمومی و تاسف شدید اینجانب شد.

در این زمینه ضمن تاکید بر اینکه فصل الخطاب همه برای موضوعات مختلف از جمله مسایل اجتماعی و فرهنگی باید عمل به قانون و رفتار قانون‌مندانه باشد، به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ماموریت می‌دهم همه ابعاد این موضوع را با قید فوریت و دقت بررسی کرده و گزارش آن را به مجلس ارایه کنند.

در صورت مشاهده کوتاهی و تقصیر در گزارش ارائه شده، الزامات لازم برای جلوگیری از تکرار این قبیل موارد مورد توجه قرار گیرد.

کمیسیون امور داخلی و شوراها با قید فوریت حادثه رخ‌داده برای «مهسا امینی» را بررسی می‌کند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس: کمیسیون با قید فوریت ابعاد حادثه رخ‌داده برای «مهسا امینی» را با حضور میدانی در صحنه دنبال کرده و گزارش آن به‌زودی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

بررسی علت فوت مهسا امینی

وزیر کشور:

به وزارت بهداشت و پزشکی قانونی دستور داده شد علت فوت را پیگیری کنند.

از فراجا خواسته شد دلایلی که موجب حادثه شد را جمع آوری کنند.

از معاون امنیتی هم خواستیم که روی این موضوع نظارت کند.

منبع: تجارت نیوز
  • علی ارسالی در

    وقتی کار دست نامحرمان و نا اهلان باشد وضعیت همین است کدام کارتان از اول انقلاب تاکنون در رابطه با فساد و فحشا و بی حجابی و دزدی و دلالی و اختلاس و گران فروشی و کم فروشی و بی توجهی به قانون و مقرارت درست انجام شده که اکنون همان راه را ادامه می دهید

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...