|
کدخبر: 173354

کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ رقیب قالیباف در ریاست مجلس شد!

نماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم با اعلام کاندیداتوری خود در انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: من حتما در عرصه انتخابات ریاست مجلس حضور پیدا می کنم.

سیاست داخلی کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ رقیب قالیباف در ریاست مجلس شد!

«فریدون عباسی»، نماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم و کاندیدا سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در گفت و گو با برنا در رابطه با انتخابات هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: هر زمان که بتوانیم به جامعه خدمت و کمک کنیم باید نقش آفرینی کنیم. به عهده گرفتن پست و مسئولیت دردسر و زحمت زیادی دارد؛  ریاست مجلس کار سختی است زیرا نمایندگان همتراز و هم شان هستند و معاون و منصوب نیستند که بتوان به آنها دستور داد، باید با احترام و همدلی رفتار کرد.
 
او ادامه داد: افراد برای تصدی ریاست مجلس باید تجربه کافی داشته باشند و انسان های تحصیل کرده را گرد هم آورد تا خروجی خوبی از مجلس شاهد باشیم. کاش عرصه های مدیریت برای خانم ها هم مهیا می شد. 

او با اعلام کاندیداتوری خود در انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: من حتما در عرصه انتخابات ریاست مجلس حضور پیدا می کنم زیرا افراد دیگری هم باید در برابر سایر گزینه ها باشند تا مورد انتخاب سایر سلایق قرار گیرند. تعداد رای ها برایم مهم نیست، معتقد به این نیستم که اگر کسی رای نیاورد در جامعه وجهه اش خراب می شود. 

عباسی گفت: لزوما همه افراد در فراکسیون نیروهای انقلاب به قالیباف رای نخواهند داد به همین دلیل باید کسی دیگر باشد تا نمایندگان به او رای دهند در این شرایط وزن رای قالیباف بهتر شناخته خواهد شد. 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...