|
کدخبر: 169083

یک عضو کمیسیون امنیت ملی:

دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک توطئه دیده بودند

نماینده مردم شازند در مجلس اظهار کرد: تردیدی باقی نمی‌ماند که این گفت‌وگوی ۷ ساعته پرده از ماهیت توطئه‌‌ای بر می‌دارد که دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک دیده بوده است.

سیاست داخلی دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک توطئه دیده بودند

نماینده مردم شازند در مجلس افزود: بنظرم نشر گوشه هایی از فایل صوتی محمد جواد ظریف در این بازه زمانی صرف نظر از اهداف پیدا و پنهان آن، دارای دو جنبه اساسی است، یکی مسئله انتشار فایل صوتی بوده و باید دقیق بررسی شود که چگونه لو رفته؟ دست چه کسانی بوده است؟ و با چه اهدافی در این مقطع زمانی آن هم توسط شبکه‌های بیگانه منتشر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اما مسئله بسیار اساسی و مهم در نفس اظهارات سخیف و ضد امنیت ملی وزیر امور خارجه است که نشان از عمق خیانت دولت و جریانات حامی آن دارد.

احمدی بیغش تصریح کرد: متاسفانه رسوب وحشتناک در نهادهای امنیتی به‌وجود آمده که به نظر می‌رسد بسیاری از مسائل جاری کشور از دستشان خارج شده است.

 وی اظهار کرد: استنباط من این است که از هر چهار فرد دولتی و امنیتی یک نفر به وادادگی مبتلا و همین مسئله ضریب خود باختگی را بشدت افزایش داده است.

این نماینده مردم تاکید کرد: اقدام ظریف شلیک به قلب صندوق رای و نابودی اعتماد جامعه بود و همچنین ایجاد تشتت سیاسی برای فرار از همه اقدامات ضدملی و گرا دادن به ۵+۱ برای پیچیده کردن مذاکرات به ضرر ایران از دیگر اهداف این اقدام ارزیابی می‌شود.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: اما مهم‌تر از هر چیزی محتوای سخیفی است که در صحبت‌های وزیر خارجه نهفته بوده و نشان از عمق بی‌اعتقادی دولت روحانی به اصل نظام و عبور از فرازهای اصلی قانون اساسی دارد و نشان می‌دهد که این دولت تمام عزمش را جزم کرده بوده تا کشور را به ورطه نابودی بکشاند.

نماینده مردم شازند در مجلس اظهار کرد: تردیدی باقی نمی‌ماند که این گفت‌وگوی ۷ ساعته پرده از ماهیت توطئه‌‌ای بر می‌دارد که دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک دیده بوده و شک ندارم که تمایل روحانی برای تعویق انتخابات به منظور عملیاتی کردن این سناریوی خطرناک بود که بی‌تردید پشت صحنه این ماجرای کودتا شکل نیز محمد خاتمی قرار دارد.

وی عنوان کرد: از سوی دیگر این جریان سیاسی غرب پرست و فوق العاده خطرناک که در شرایط فعلی مقبولیت عادی خود را به کل از دست داده با انتشار این مصاحبه و سوء استفاده از ساده لوحی ظریف به دنبال تحریک قشر خاکستری و جنبش رنگ باخته ۸۸ است و برای تحقق اهداف براندازانه خود در این ۵۵ روز باقی‌مانده تا انتخابات از هیچ عمل خائنانه خطرناکی فروگذار نخواهد کرد؛ بنابراین هشدار می‌دهم بیش از هر زمانی باید مراقب مرزهای کشور بود؛ چرا که خطر کودتای مداخله گرانه بسیار جدی است.

 

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...