|
کدخبر: 168741

خبرهای جدید از پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی

سخنگوی قوه قضاییه درخصوص سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: تمامی بررسی‌های فنی قضائی حکایت از غیرعمدی بودن این حادثه دارد و ادعاهایی که مطرح می‌شود به هیچ عنوان قابل مستند نیست.

سیاست داخلی خبرهای جدید از پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی

سخنگوی قوه قضائیه در ارتباط با پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: با صدور کیفرخواست این پرونده به دادگاه ارسال شده است، این پرونده در مسیر انجام تحقیقات دادسرای نظامی با بکارگیری تیم‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف و با بهره‌گیری از کارشناسان ذی‌ربط و با استفاده از جعبه سیاه هواپیما که خوانش آن انجام شد، دقیق‌ترین و فنی‌ترین بررسی‌ها انجام شده است در قالب قرار نهایی و صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

غلامحسین اسماعیلی ادامه داد: بخش قابل توجهی از این ادله و مستندات در اختیار کشورهای ذینفع و اوکراین قرار گرفته است و نحوه بررسی‌های دقیق قضائی مورد تأیید کشورهای دیگر که در جریان این پرونده بودند قرار گرفته است. تمامی بررسی‌های فنی قضائی حکایت از غیرعمدی بودن این حادثه دارد و ادعاهایی که مطرح می‌شود به هیچ عنوان قابل مستند نیست.

 

منبع: مهر
  • ناشناس ارسالی در

    دعوای زرگری اسماعیلی و روحانی کی تموم می شه تا مردم بتونن نفس راحتی بکشن؟چطور برا ی زدن هواپیما یه دقیقه ای حکم صادر میشه که هواپیما رو بزنن ولی برای دزدی اسماعیل ی و حجت الدزدان و الدزدین روحانی و اسماع یلی توی بورس اینقدر طول میکشه ؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...