|
کدخبر: 139884

واکنش فریبرز عرب‌ نیا به حرف‌های جنجالی بهاره رهنما

فریبرز عرب نیا با انتشار پستی نسبت به صحبت‌های بهاره رهنما درباره قوم لر واکنش نشان داد.

فریبرز عرب نیا، بازیگر سینما و تلویزیون، نسبت به صحبت‌های بهاره رهنما واکنش نشان داد و پستی را در صفحه خود در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

عرب نیا نوشت: " گفته شده که «واژه‌ها تا زمانی که بر زبان جاری نشده باشند، اسیر انسان هستند، اما ان‌گاه که بر زبان ایند، انسان اسیرشان می‌گردد! »

گروه پرشمار هنرمندان را، هم‌چون دیگر گروه‌های هر جامعه، با رفتار یا گفته‌های یک یا چند نفر از ان گروه نمی‌توان و نباید ارزیابی و ارزش‌گذاری کرد؛ با این حال، من به عنوان کسی که در نگاهِ مردم کشورم از گروه هنرمندان به شمار می‌ایم، با تمام وجود از همه‌ی شیرزنان و غیورمردانِ لر دل‌جویی کرده، از انان و تمام اقوام و فرهنگ‌های چندگانه و رنگین‌کمانی ایران عزیز و از رشادت‌ها و دلیری‌هایشان که همواره مایه‌ی دوام و پایندگی میهن و تاریخ ما ایرانیان بوده‌اند به جان قدردان و سپاس‌گزارم و بر خود می‌بالم که با ایشان از یک کشور و یک ریشه هستم.

باشد که ان دسته از هم‌کارانم که به هنگام دهان باز کردن کم می‌اندیشند و پر می‌گویند با پوزش خواستن از هم‌میهنان عزیز لر، خطای خویش را گردن بگیرند و ازردگی بیش‌تر مردم شرافت‌مندمان را در این وانفسای رنج و درد سبب نشوند.

با مهر و احترام.

عرب‌نیا"

 

منبع: اکونا پرس
  • ناشناس ارسالی در

    درود بر جناب عرب نیای فهیم ، سلبریتی در شأن نجابت این سرزمین..

ارسال نظر