|
کدخبر: 142013

قیمت املاک محدوده دو میلیارد تومان + جدول

املاک با قیمت کمتر از دو میلیارد تومان در مناطق مرکزی، شرقی و غربی یافت می‌شوند؛ هر چند محدوده‌های قیمتی در مناطق و محلات مختلف متغیر است.

دیگر رسانه99 قیمت املاک محدوده دو میلیارد تومان + جدول

تحقیقات میدانی از وضعیت بازار مسکن برای متقاضیانی که سقف بودجه خرید آنها دو میلیارد تومان است، نشان می‌دهد این املاک در مناطق مختلفی از پایتخت قابل جست‌و‌جو هستند. به این ترتیب که متقاضیان این واحدها در مناطق مرکزی، غربی و شرقی می‌توانند به جست‌وجوی ملک در این محدوده قیمتی و کمتر از آن بپردازند؛ هر چند قیمت ملک در برخی محلات قوی در مناطق مختلف بیش از این میزان است. فایل‌های مورد بررسی برخی از ملک‌های پیشنهادی حاکی از آن است که به طور کلی املاک با قیمت‌ های دو میلیارد تومان و کمتر از آن در مناطق شرقی بیشتر به چشم می‌خورد. ضمن اینکه نرخ‌های پیشنهادی در محدوده یک میلیارد تومان نیز در محلاتی از مناطق مرکزی، شرقی و غربی یافت می‌شود.

در عین حال حتی از سوی برخی فروشندگان واحدهای کوچک متراژ یا واحدهای مسکونی میانسال نرخ‌های کمتر از یک میلیارد تومان هم پیشنهاد شده است. بر این اساس در بین فایل‌های فروش مناطق شرقی قیمت‌هایی در محدوده یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تا ۲ میلیارد تومان (به نسبت موقعیت جغرافیایی آنها) دیده می‌شود. در مناطق غربی نیز قیمت‌هایی در محدوده یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز توسط برخی فروشندگان پیشنهاد شده است. در مناطق مرکزی هم قیمت‌هایی در محدوده ۷۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان نیز به بنگاه‌های معاملات ملکی معرفی شده است.

املاک_دومیلیاردی

 

منبع: دنیای اقتصاد
  • ناشناس ارسالی در

    سلام.مصرف کننده واقعی وجودنداردودربازارن یست این قیمتهاتوسط دلالان به بازارگفته م یشودکه به امیدسودهای کلان مسکن احتکارکرد ه اندتا۲۰ روزدیگرقانون مالیات برخانه های خالی اجراشودقیمتهانصف خواهدشدودلالی درب ازارمسکن نمی ماند

ارسال نظر

 
Markets