کدخبر: 99607

جزئیات فروش نقدی و پیش‌فروش «ون وانا» + جدول

جزئیات فروش نقدی و پیش‌فروش «ون وانا» اعلام شد.

خودرو جزئیات فروش نقدی و پیش‌فروش «ون وانا» + جدول

ایران خودرو دیزل از شرایط فروش خودروی "ون وانا" خبر داد و مشتریان می توانند به صورت نقدی و یا پیش فروش، این خودروی ون را با قیمت قطعی خریداری کنند. بسته به انتخاب شرایط فروش، تحویل این خودرو نیز برای مرداد، شهریور و مهرماه سال جاری تعیین شده است.

در این شرایط فروش، ایران خودرو دیزل قیمت قطعی ۴۸۰ میلیون تومانی را برای خودروی "ون وانا ۳TZ بنزینی" تعیین کرده است، اما به صورت نقدی و همچنین با ۳ روش پیش فروش قابل عرضه به مشتریان خواهد بود که برای اطلاع از جزییات فروش و قیمت های تعیین شده برای پیش فروش خودرو، می توانید به جدول زیر توجه کنید.

ون-جدول

 

منبع: خودروبانک
 • مهدی ارسالی در

  وقتی که تولید خودرو انحصاری وهیچ نظارتی نیست یا اگر هم باشد ازنوع انتسابیه خودروساز تمام شرایط قرارداد یکطرفه بنفع ..؟وما هم...!!!

  • سیدی ارسالی در

   سلام آیا با داشتن تاکسی هم میتوان ثبت نام کنیم

 • ابراهیم ملکی ارسالی در

  سلام
  خیلی جالبه
  ایرانخودرو دیزل برای فروش نقدی و پیش فروش برنامه داره
  ولی
  برای طرح تعویض ون های تاکسی برنامه ای ندارد .ایکاش این مهم ؛محقق میشد.
  بنده و صدها نفر دیگر با انواع ون تاکسی با هزاران معضل فرسودگی کار می کنیم .ون هایی که کاملا فرسوده اند و از عمر مفید شان ۳ سال هم گذشت و به ۱۳ سالگی رسیده اند.

  خواهش می کنم برای ما هم تسهیلاتی قائل شوید تا خودروی فرسوده را تعویض کنیم.


  متشکرم.....ملکی

 • ناشناس ارسالی در

  آقا اینایی که میگن لباسشوییمو چه میدونم سهام عدالت از این چرتو پرتا و فروختم تا ماشین بخرم همش کشکه اینا یا دلالن که میخوان وقت داشته باشن یا با دلالا هستن آقای وزیر باید بدونه هرکسی پوله نقد داره تو حساب‌شده دو روزم زیاده ی روز میتونه همون لحظه واریز کنه

 • ناشناس ارسالی در

  آقای وزیر ومسئولین اگه میخواین ماشینا دسته مشتری ای واقعی برسه شرطه وجه تو دو مرحله وحذف کسایی که الکی ثبت نام کردن رو دوباره اجرا کنی تا دسته دلال کوتاه بشه

ارسال نظر