|

بخوانید :

کدخبر: 287003

این شاسی بلند لوکس را با قیمتی باورنکردنی بخرید

قرار است قیمت پایه مدل ۵ نفره شاسی بلند فیدلیتی ۷۵۹ میلیون تومان تومان و مدل ۷ نفره آن نیز با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان روی تابلوی بورس کالا برود. بنابراین متقاضیان این شانس را دارند تا با زیر ۸۰۰ میلیون تومان بخت خود را برای خرید فیدلیتی بیازمایند.

خودرو این شاسی بلند لوکس را با قیمتی باورنکردنی بخرید

بهمن موتور دو مدل شاسی بلند لوکس خود را در دسترس متقاضیان قرار داد.

بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره فروش بورسی خودرو در دستورکار قرار گرفت. در دور جدید فروش خودرو از مسیر بورس کالا قرار است بهمن موتور دو مدل محصول شاسی بلند خود را روی تابلوی بورس کالا ببرد. این خودروساز خصوصی فیدلیتی را در دو مدل ۵ نفره و ۷ نفره در تیرس انتخاب مشتریان قرار می دهد.

براساس اخبار منتشر شده قرار است قیمت پایه مدل ۵ نفره همانند ادوار گذشته ۷۵۹ میلیون تومان تومان و مدل ۷ نفره آن نیز با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان روی تابلوی بورس کالا برود. بنابراین متقاضیان این شانس را دارند تا با زیر ۸۰۰ میلیون تومان بخت خود را برای خرید فیدلیتی بیازمایند. البته به قیمت نهایی پایه این خودروها ۱۳ درصد مالیات و عوارض اضافه خواهد شد. متقاضیان این خودروها می توانند تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه امسال به کمک کارگزاری های بورسی در این طرح فروش خودرو نام نویسی کنند.

مشتاقان این دو مدل خودروی شاسی بلند باید مبالغ پایه را در حساب های وکالتی خود ذخیره کنند. هر کد بورسی مجاز است در خرید یکی از دو مدل فیدلیتی شرکت کند. بهمن موتوری ها از هر یک از مدل های یاد شده ۵۰۰ دستگاه عرضه می کنند. بنابراین هزار دستگاه فیدلیتی در دو مدل روی تابلوی بروس کالا خواهد رفت. رنگ های در نظر گرفته شده برای این دور از فروش بورسی خودرو سفید و مشکی خواهد بود. بررسی فروش فیدلیتی در بورس کالا نشان می دهد در آخرین دور از فروش برگزار شده فیدلیتی ۷ نفره در نهایت با قیمت پایه نهایی حدود یک میلیارد و ۲۶۴ میلیون تومانی فروخته شد.

بورس کالا برنامه ریزی کرده تا فیدلیتی را روز سه شنبه ۲۵ بهمن ماه امسال روی تابلوی بورس کالا ببرد.

منبع: اکو ایران

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...