|
کدخبر: 194806

آریزو ۵ جدید با کابینی به روز عرضه می‌گردد

خودرو آریزو ۵ جدید که اخیرا در بازار کشور چین عرضه شده است، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می‌گردد.

خودرو آریزو ۵ جدید با کابینی به روز عرضه می‌گردد

خودرو آریزو ۵ جدید که اخیرا در بازار کشور چین عرضه شده است، به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می‌گردد. این مدل جدید با بهبودهای آپشنی و فنی قابل توجهی همراه گردیده است که علاوه بر مدرن تر نمودن خودرو، لذت رانندگی را نیز برای راننده افزایش می‌دهد.

یکی از تغییرات صورت گرفته در خودرو Arrizo ۵ جدید، تغییر کامل داشبورد خودرو است. داشبورد قدیمی با ظاهر اسپرت نسل پیشین آریزو ۵ اینک با داشبوردی مدرن که بر اساس زبان طراحی خودروهای جدید MVM طراحی گردیده است جایگزین شده است. این داشبورد ترکیبی از سطوحی با رنگهای مشکی و کربن خاکستری است که کابین خودرو را بسیار به روز تر و جوان پسندتر می‌نماید. همچنین چیدمان دکمه‌های کابین به صورت یک نوار در زیر دیسپلی ۸ اینچی آریزو ۵ جدید و همچنین طراحی خروجی سیستم ایرکاندیشن آن خودرو تداعی گر خودروهای لوکس اروپایی مانند: آئودی است.

از دیگر تغییرات قابل توجه کابین آریزو ۵ جدید فرمان جدید خودرو است که چهره‌ای مدرن و حسی جوان پسند به راننده و سرنشینان تلقین می‌کند. همچنین شکل مناسب و محل جایگذاری دقیق دکمه‌های تنظیمات سییتم صوتی و کروز کنترل بر روی فرمان خودرو ارگونومی مناسبی را برای راننده به ارمغان می‌آورد. تغییر دکمه‌های تنظیمات ایرکاندیشن خودرو از حالت قدیمی به مدل جدید مشابه کابین آریزو ۶ علاوه بر ایجاد راحتی بالاتر تنظیمات کابین در هنگام رانندگی، فضای مدرنی را برای این خودرو ایجاد می‌نماید.

همچنین تغییر در طراحی کنسول میانی خودرو و جایگذاری دکمه‌های ESP، اکو و اسپرت در کنار ترمز دستی برقی و اتو هلد احساس رانندگی با خودرویی به روز و سطح بالا را برای سرنشینان فراهم می‌آورد.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...