|
کدخبر: 193166

داشبورد جدید تیگو۸ پرو ، خاص و منحصر به فرد

شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا لوکس ترین محصول خود به نام تیگو۸ پرو را به زودی به بازار عرضه کند ، مدل پرو تیگو۸ که با ظاهری به روز و امکانات سطح بالا عرضه شده توانسته است در بازارهای مختلف جهانی چون روسیه و برزیل به موفقیتهای بزرگ دست یابد.

خودرو داشبورد جدید تیگو۸ پرو ، خاص و منحصر به فرد

اما نکته مهم که توجه بسیاری را به خود جلب کرده نمای لوکس و مدرن داخلی آن میباشد که موجب شگفتی بسیار گردید ، داشبوردی با مونیتور بزرک و لمسی ، سبکی که برای نخستین بار مرسدس بنز باب کرد و اتفاقا طرفداران بسیاری را نیز پیدا کرد.

با ورود به داخل تیگو۸ پرو و مشاهده داشبورد آن با نمایی کاملا متفاوت از خودروهای موجود بازار مواجه میشوید یک داشبورد کاملا مدرن با دو صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی مربوط به صفحه ابزار و کنترل است که مجموعا ۲۴.۶ اینچ خواهد بود و در نوع خود بی نظیر میباشد. در مجموع دارای نمایش دو تکه شناور است که ترکیبی از داشبورد دیجیتال و صفحه چند رسانه ایی است.تیگو۸ پرو مجهز به ۳ صفحه میباشد همراه ، ۲ صفخه ۱۲.۳ اینچی و یک صفحه لمسی ۸ اینچی که میتواند کلیه تنظیمات را انجام دهد ، همچنین این خودرو مجهز به ردیف دوم کنترل مستقل برای تنظیمات ویژه سرنشینان عقب میباشد.

نمای داخل تیگو۸ پرو کاملا لوکس و آینده نگرانه است که مفاهیم کاملا جدید طراحی بر مبنای تکنولوژی را نشان میدهد و میتواند به عنوان یکی از مزیت های خاص این شاسی بلند لوکس به حساب آید کنسول لوکس و طرح فوق العاده جذاب اهرم دسته دنده به شما حس و حالی کاملا لوکس و مدرن را میدهد.

تیگو۸ پرو محصولی کاملا به روز میباشد که با مجموعه ایی از امکانات رفاهی و ایمنی روز عرضه خواهد شد و کاملا حس یک شاسی بلند لوکس را به مشتریان خود خواهد داد ، نمای داخل این شاسی بلند جذاب از آخرین متدهای روز چون محصولات مرسدس بنز پیروی میکند و قطعا در بازار ایران میتواند بسیار جذاب باشد.

 

نویسنده: رپورتاژ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...