|
کدخبر: 192549

این وانت قلدر شما را خیره می‌کند + تصاویر

طرفداران پیکاپ های پرقدرت و قلدر با گزینه جدیدی روبرو خواهند شد.

خودرو این وانت قلدر شما را خیره می‌کند + تصاویر

این خودرو دستورالعمل مشابهی را دنبال کرده اما دارای استایل نسل جدید فورد F-۱۵۰ می‌باشد. پیکاپ سوپر اسنیک شلبی بازگشته اما همچون همیشه برای تصاحب این محصول پرقدرت باید بودجه مناسبی داشته باشید.

شلبی۲

شلبی F-۱۵۰ سوپر اسنیک ۲۰۲۱ دارای تمامی ویژگی‌های موردعلاقه طرفداران چنین سوپر پیکاپ هایی می‌باشد. این پیکاپ هم‌اکنون قدرت ۷۷۵ اسب بخاری دارد که خروجی قابل‌توجهی می‌باشد. پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری F-۱۵۰ هم‌اکنون پذیرای یک سوپرشارژر شده و البته تغییرات دیگری نیز در آن اعمال شده است. سیستم اگزوز بورلا هم باعث می‌شود همسایه‌ها از خواب بیدار شوند.

اما بهبودهای این پیکاپ به زیر کاپوت محدود نمی‌شوند. خودروی موردبحث ارتقای کامل سیستم تعلیق با نمونه‌های پیچشی در جلو و شوک‌های قابل تنظیم در عقب را دریافت کرده است. بازوهای کنترلی جدید، میله‌های کشش عقب و… نیز به این مجموعه اضافه شده‌اند. سیستم تعلیق نسخه دو درب شلبی سوپر اسنیک با کاهش ارتفاع همراه شده و ترمزها نیز ارتقا یافته‌اند. صرف‌نظر از بدنه انتخابی، رینگ‌های ۲۲ اینچی و لاستیک‌های خیابانی پرفورمنس در چهار گوشه این پیکاپ دیده خواهند شد. واضح است که این پیکاپ برای آفرود تدارک دیده نشده است.

شلبی۳

البته اگر بخواهید نیروی تولیدی پیشرانه به تمامی چرخ ها فرستاده خواهد شد. شلبی تغییرات مدنظر خود را برای مدل F-۱۵۰ XLT لاریات دو دیفرانسیل تدارک دیده اما کیت بدنه آن خیلی دوستدار مسیرهای خارج جاده نخواهد بود. این کیت شامل اسپلیتر، رکاب‌های متفاوت، سپر عقب رنگی، ورودی‌های هوای روی گلگیر و جلوپنجره بزرگ شلبی است. داخل کابین نیز برندهای شلبی، چرم دو رنگ، شیشه‌های تیره، پدال‌های جدید و کف‌پوش‌های متمایز دیده خواهند شد. هر پیکاپ تولیدی با شماره مخصوص روی داشبورد تولید می‌شود.

شلبی۴

شلبی ۶۰۰ دستگاه از این پیکاپ را برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته که ۳۰۰ دستگاه از نوع دو درب و ۳۰۰ دستگاه از نوع چهار درب می‌باشد. قیمت این خودرو بسته به استایل بدنه و قدرت انتخابی دارد. فول ترین نسخه سوپر اسنیک قیمت ۱۱۳۶۸۰ دلاری دارد اما اگر مدل دو درب ۸ سیلندر استوک ۴۰۰ اسبی را انتخاب کنید قیمت خودرو تنها ۹۰۷۹۰ دلار خواهد بود. قیمت سوپر اسنیک دو درب اسپورت با پیشرانه ۸ سیلندر سوپرشارژردار از ۹۸۶۹۰ دلار شروع می‌شود درحالی‌که قیمت مدل چهار درب تنفس طبیعی هم ۱۰۵۷۰۸ دلار است.

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...