|
کدخبر: 191776

پژو ۲۰۷ دو رنگ از راه رسید + تصاویر لو رفته

بر اساس تصاویر ارسالی از مخاطبان جدید، پژو ۲۰۷ آی جدید با قوای محرکه ارتقا یافته تولید گردیده و نمونه های اولیه آن وارد مراحل بررسی جاده ای شده است.

خودرو پژو ۲۰۷ دو رنگ از راه رسید + تصاویر لو رفته

ایران خودرو چندی پیش اعلام کرده بود که بزودی نسخه دو رنگ پژو ۲۰۷ آی را به بازار عرضه می کند. همچنین سال گذشته عنوان شده بود که نسخه جدید ۲۰۷i به پیشرانه و جعبه دنده ای جدید مجهز خواهد شد و حال گویا قرار است تا قوای محرکه ارتقا یافته برای این هاچ بک کلاس B بر روی نمونه دو رنگ یا همان MC نصب شود. برخی در فضای مجازی می گویند که شاید MC مخفف Multi Color برای پژو ۲۰۷ آی جدید باشد.

پژو۲۰۷-دورنگ۲

با توجه به نشان ۶AT نصب شده بر روی گلگیر این خودرو، می توان گفت که بزودی پژو ۲۰۷ آی با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک AT به بازار می آید. همچنین با توجه به پلتفرم PF۱ و پایه مهندسی این خودرو، قرار است تا در آینده نزدیک ۲۰۷ آی به پیشرانه TU۵ پلاس مجهز شود. این پیشرانه ۱۱۳ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر تولید می کند و در نسخه اتوماتیک ۲۰۷ آی دو رنگ، جعبه دنده ۶ سرعته AT توان را به چرخ های جلوی این خودرو می رساند. در بحث ساختار فنی، پژو ۲۰۷i جدید مشابه به تارا خواهد بود.

پژو۲۰۷-دورنگ۳

در کنار تغییر ترکیب رنگ بدنه و طرح رینگ جدید برای ۲۰۷i تیپ MC یا همان دو رنگ، این خودرو در بخش کابین هم با به روز رسانی تریم همراه شده و ترکیب رنگ کابین هم تا حدی تغییر کرده است. همچنین احتمال دارد که در نسخه فول آپشن پژو ۲۰۷i جدید با پیشرانه TU۵ پلاس و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک، امکانات بیشتری نسبت به نسخه های فعلی وجود داشته باشد. برخی از این امکانات احتمالی به شرح زیر است:

پشتی برقی صندلی های جلو

تریم داخلی چرم و پارچه

سامانه کنترل پایداری

سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی

سقف شیشه ای با سایه بان دستی

سنسور نور

سنسور باران

کیسه های هوای جانبی سرنشینان جلو

شیشه های دودی عقب

و…

پژو۲۰۷-دورنگ۴

هنوز به صورت رسمی ایران خودرو زمان عرضه نسخه TU۵ پلاس پژو ۲۰۷ آی جدید و دو رنگ را اعلام نکرده است. اما احتمال دارد که از اواخر سال جاری، این هاچ بک پرفروش به صورت تولید انبوه به جمع محصولات ایران خودرو اضافه شود.

منبع: اسب بخار
  • ناشناس ارسالی در

    ماشین باید رنگش یکدست باشه دورنگ خیلی زش ته مثل کوییک آر و رنوکپچر و ...

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...