|
کدخبر: 191626

تنها شاسی بلند با کیفیت ایران را بشناسید

براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هایما S۷ پلاس در حال حاضر تنها خودروی تولید داخل دارای چهار ستاره کیفی در رده قیمتی بیش از۵۰۰ میلیون تومان است.

خودرو تنها شاسی بلند با کیفیت ایران را بشناسید

کامران سپهری مدیر برند هایما S۷ پلاس با اشاره به رقابت پذیری این خودرو عنوان کرد: سایر خودروهای SUV تولید داخل موجود در این رده قیمتی، هنوز موفق به اخذ چهار ستاره کیفی نشده‌اند و به این ترتیب هایما S۷ پلاس بالاترین کیفیت را در میان رقبا به خود اختصاص داده است.

وی افزود: پس از حضور موفق هایما S۷ توربو شارژ در بازار ایران و رضایت کامل مشتریان از مشخصات فنی محصول از جمله قوای محرکه، موتور، گیربکس، ایمنی و همچنین استایل و طراحی، گروه صنعتی ایران خودرو براساس رویکرد خود در ارتقا و بهبود مستمر محصولات، ارتقای این محصول را نیز در دستور کار قرار داد و مدل S۷ پلاس عرضه شد.

وی عنوان کرد: خودروی هایما S۷ پلاس دارای موتور ۱.۸توربو است و قابلیت نصب موتور قوی تری در سطح ۲۴۰۰ سی سی با مصرف سوخت پایین تر را هم دارد. قوی تر بودن این موتور با توجه به بخش بندی قیمتی محصول، مزیتی است که می تواند هایما را از سایر خودروهای هم رده موجود در بازار متمایز کند.

به گفته سپهری، گیربکس اتوماتیک ۶AT عملکرد بسیار مناسبی با شرایط جاده ای و آب و هوایی ایران دارد و مجموعه موتور به کار رفته در هایما S۷ پلاس، یکی از نقاط قوت بالای این محصول است.

وی افزود: با توجه به توربو بودن این خودرو، کالیبراسیون کامل موتور متناسب با شرایط جاده ای، آب و هوایی و بنزین موجود در ایران توسط شرکت ایپکو انجام شده که موجب شده این خودرو بتواند بهترین عملکرد با قابلیت اطمینان بالا و کمترین استهلاک را داشته باشد.

سپهری در ادامه بیان کرد: گارانتی این محصول برای قوای محرکه پنج سال و ۱۰۰ هزار کیلومتر و برای سایر قطعات خودرو نیز سه سال و ۶۰ هزار کیلومتر است، سهولت دسترسی به قطعات یدکی نیز وجه تمایز این خودرو نسبت به سایر خودروهای خارجی در بازار است که موجب رفع نگرانی مشتریان از خرید این خودرو می شود.

منبع: اقتصاد نیوز
 • آقایی ارسالی در

  تبلیغات گسترده ماشین بی کیفیت . در ماشین وقتی بسته میشه صدای در حیاط خونه را مید ه کیفیت!!!!

 • علی ارسالی در

  یه مثل ترکی هس میگه ...جایی که ادم‌نباشه به بز میگن دایی!
  هایما هایما....این اشغال چینی هم شد ماشین ..ایران خودرو و سایپا بزنه تو کار رب گوجه فرنگی با رنگهای مختلف...
  از عراق و افغانستان‌ خودور دست دوم‌ پدر مادر وارد کنید

 • ناشناس ارسالی در

  اول باید ماشین با کیفیت سوار بشید بعد با این ماشینهای آشغال چینی مقایسه کنید

 • حسین ارسالی در

  آقای مقیمی به جای خودرو های لگن برید با خودرو سازی های اقتصادی ژاپنی و کره ای قرارداد ببندید مثل دایهاتسو .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...