|
کدخبر: 191061

پیام تبریک مدیرعامل سایپا به مناسبت روز خبرنگار

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور پیامی فرارسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت.

خودرو پیام تبریک مدیرعامل سایپا به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام سیدجواد سلیمانی به شرح زیر است:

بنام پروردگار لوح و‌ قلم

هفدهمین روز از مرداد ۱۴۰۰ را در حالی به یاد و بزرگداشت شهید صارمی عزیز و رهروانِ نیک‌اندیشِ خبرنگارش سپری می کنیم که سایه سنگین و منحوس کرونا همچنان چشم های ما را نگران عزیزان مان کرده است.

در این روزهای سخت، چشم امید همه ما به مردان و زنان سخت‌کوش و ایثارگرِ کادر درمان است تا در کنار تلاش برای نجات جان هموطنان گرفتار در این بیماری، بارقه های امید را با گسترش واکسیناسیون به جامعه تزریق کرده اند.

کارگران و کارکنان صنایع بزرگ کشور از جمله صنایع خودروسازی نیز بیش از یک سال و نیم است که با وجود بیم کرونا و تهدید تحریم، مردانه ایستاده اند تا چرخ های اقتصاد و تولید این سرزمین لحظه ای از چرخیدن، باز نایستد.

آن نگرانی ها و امیدواری ها، این تهدیدها و ایستادن‌ها هر یک برای خود روایتی دارند و برگی دیگر از تاریخ کهن، اما پرافتخار ایران اسلامی خواهند بود؛

اما امروز، روز خبرنگار، روز راویان این روایت هاست، آنان که دوشادوش مردان کار و تولید ایستادند و قصه‌ها گفتند از غصه های صنعت در دوران کرونا و تحریم.

امروز هفدهم مرداد، روز پاسداشت مردان و زنانی است که در میانه میدان، ایستاده اند، مبادا گوشه ای از همت، تلاش و حماسه آفرینی‌های فرزندان ایران زمین به فراموشی سپرده شود.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ صنعت کشور و به‌نمایندگی از تمام همکارانم در گروه خودروسازی سایپا، به خبرنگاران عزیز کشور که با چرخش قلم خود یاریگر ما در نبرد اقتصادی امروز هستند ادای احترام کرده و فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را به این صاحبان اندیشه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

سیدجواد سلیمانی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا

منبع: سایپانیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...