|
کدخبر: 173245

وانت ۶ چرخی که محو آن می‌شوید! + تصاویر

مرسدس بنز X کلاس هرگز خودروی موفقی نبود و به همین دلیل تولید آن دقیقاً یک سال پیش پایان یافت اما بااین‌وجود، تیونرها هنوز هم دست از سر آن برنداشته و می‌خواهند نشان دهند که این پیکاپ ناموفق آلمانی را می‌توان به خودرویی جذاب‌تر تبدیل کرد. یکی از مصادیق این موضوع، این X کلاس شش چرخ است که اخیراً در هلند فروخته شده است.

خودرو وانت ۶ چرخی که محو آن می‌شوید! + تصاویر

این پیکاپ چشمگیر بر اساس مدل X۳۵۰d معمولی ساخته شده اما چون مالک قبلی آن چیزی منحصربه‌فرد می‌خواست، یک شاسی سفارشی برای خودرو طراحی شده که امکان نصب محور سوم و دو چرخ اضافی را فراهم کرده است. علاوه بر این، برای نصب چرخ‌های جدید با لاستیک‌های آفرودی بزرگ‌تر، کیت افزایش ارتفاع ۱۰ سانتی‌متری هم برای X کلاس در نظر گرفته شده است.

این X کلاس شش چرخ که تنها یک دستگاه از آن ساخته شده است، در ظاهر نمای جذاب و چشمگیری دارد زیرا بدنهٔ آن با رنگ قهوه‌ای متالیک ویژه‌ای رنگ‌آمیزی شده و در جلو و عقب هم به سپرهای کرومی مجهز شده است. بچه گلگیرهای مشکی مات، لوله‌های فلزی در طرفین قسمت بار و ریل‌های روی سقف هم از دیگر ویژگی‌های ظاهری این پیکاپ شش چرخ هستند. برای قسمت بار پیکاپ کاوری فولادی با الگوی لوزی شکل در نظر گرفته شده و درب پشتی هم با نوشته ۶ Wheeler تزئین شده است.

داخل این X کلاس شش چرخ اما تا حد زیادی دست‌نخورده باقی‌مانده و در آن صندلی‌های چرمی مشکی‌رنگ و تریم نقره‌ای‌رنگ به چشم می‌خورد درحالی‌که نشان ۶ Wheeler هم روی داشبورد در سمت شاگرد دیده می‌شود. پیشرانه این خودرو نیز تغییری نداشته و همان ۳ لیتری توربودیزل V۶ مدل X۳۵۰d است که ۲۵۵ اسب بخار قدرت و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این نیرو از طریق یک گیربکس هفت سرعتهٔ اتوماتیک به هر شش چرخ منتقل می‌شود.

وانت-مرسدس-بنز-2

وانت-مرسدس-بنز-3

وانت-مرسدس-بنز-4

منبع: پدال
  • ناشناس ارسالی در

    ایران خودروهم وانت ۶ چرخ زده

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...