|
کدخبر: 162771

وانت مزدا با آنچه که فکر می‌کنید فرق دارد!

بخش استرالیای مزدا از نسخه پرچم‌دار جدید پیکاپ BT-۵۰ با نام تاندر رونمایی کرد.

خودرو وانت مزدا با آنچه که فکر می‌کنید فرق دارد!

این خودرو که به‌طور ویژه برای هماهنگی با نیازهای استرالیایی‌ها طراحی شده رقیب مستقیم تویوتا هایلوکس X و نیسان ناوارا N-Trek Warrior می‌باشد. پیکاپ موردبحث بر پایه BT-۵۰ GT دو کابین چهار چرخ محرک بنا شده و از قیمت معادل ۵۰۵۰۰ دلار آمریکا برای نسخه دو کابین دستی و قیمت معادل ۵۲۷۹۵ دلار آمریکا برای مدل دو کابین اتوماتیک در دسترس خواهد بود.

آنچه باعث تمایز سریع تاندر از سایر نسخه‌های این پیکاپ می‌شود گارد جلوی فولادی و نوار نورانی LED در جلو می‌باشد. مزدا همچنین این پیکاپ را به رینگ‌های ۱۸ اینچی مشکی متمایز، قوس‌های چرخ و پله‌های جانبی جدید مجهز کرده است. از دیگر تغییرات BT-۵۰ تاندر می‌توان به میله اسپورت روی محفظه بار و پوشش جدید روی این بخش اشاره کرد.

وانت-مزدا۲

مزدا می‌گوید ارزش تغییرات رخ داده در این پیکاپ معادل ۹۹۴۸ دلار آمریکا می‌باشد.

همانند دیگر مدل‌های این خانواده، BT-۵۰ تاندر به پیشرانه ۴ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل با قدرت ۱۸۷ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متر مجهز شده است. این پیشرانه با همکاری گیربکس دستی مصرف سوخت ۷.۷ لیتری در هر صد کیلومتر دارد درحالی‌که مصرف مدل اتوماتیک ۸ لیتر اعلام شده است. پیکاپ یاد شده به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک و دیفرانسیل عقب قفل شونده عرضه می‌شود.

وانت-مزدا۳

خریداران مزدا BY-۵۰ تاندر می‌توانند این خودرو را با رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی و قرمز سفارش دهند.

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...