|
کدخبر: 161781

با خودروی جدید در بازار ایران آشنا شوید

یک پیکاب دو کابین جدید وارد بازار ایران شده است. قیمت این خودرو در بازار ۸۰۰ تا ۸۲۵ میلیون تومان است.

خودرو با خودروی جدید در بازار ایران آشنا شوید

پیکاپ جک تی۸ کرمان موتور در دسته پیکاپ‌های متوسط قرار دارد که بتازگی در مدل دو کابین وارد بازار شده و رقبایی همچون آمیکو آسنا و پیکاپ فوتون تونلند را در برابر خود می‌بیند. پیکاب یا وانت خودرو باری کوچک هستند که به آن‌ها کامیونت نیز اطلاق می‌شود،

جک یکی از برندهای چینی بازار خودرو کشور است که در ۱۱ سالی که از عمر آن در بازار ایران می‌گذرد توانسته به سهم مناسبی از بازار دست پیدا کند.

جک در بازار ایران، کار خود را با سگمنت سدان (خودروهای صندوق دار) آغاز کرد و پس از آن با معرفی اس یو وی جک اس۵ و کراس اوور جک اس۳ توانست سبد محصولات خود را متنوع‌تر کند و مدتی است که سبد محصولات جک در ایران با معرفی پیکاپ تی ۸ کامل‌تر شده است. پیکاپ جک تی ۸ با پیشرانه ۱۹۹۷ سی سی با توان ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر که از دورهای پایین در دسترس است راهی بازار می‌شود که این قدرت از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به چهار چرخ خودرو منتقل خواهد شد.

جک تی۸ با فرمان هیدرولیک و ترمزهای ۴ چرخ دیسکی با رینگ‌های ۱۸ اینچی تراش خورده به بازار می‌آید در حالی که سیستم تعلیق جلوی خودرو، مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و سیستم تعلیق عقب نیز غیر مستقل و از نوع فنر تخت خواهد بود.

این خودرو حدود ۲ ماه قبل با قیمت ۶۹۰ میلیون تومان شرایط فروش آن آغاز شده بود و هم اینک با قیمتی بین ۸۰۰ تا ۸۲۵ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری می‌شود.

 

منبع: اقتصاد نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    حيف دنده اتوماتيك نيست

  • کیهان ارسالی در

    کلا ماشینهای چینی آشغالن

ارسال نظر