|
کدخبر: 149929

افزایش قیمت خودروهای سایپا + جدول

هرچند فعالان بازار خودرو دلیل خاصی در خصوص استارت رشد نرخ خودرو در بازار ذکر نمی‌کنند، اما می‌توان رشد نرخ در بازارهای رقیب مانند دلار را یکی از دلایلی صعودی شدن بازار خودرو دانست.

خودرو افزایش قیمت خودروهای سایپا + جدول

رصد بازار محصولات پرطرفدار سایپا از رشد نرخ محصولات این گروه در بازار خودرو امروز حکایت دارد.

به گفته فعالان بازار خودرو استارت افزایش نرخ محصولات سایپا که از روزگذشته زده شد امروز نیز تداوم داشت، بطوریکه خودروهای پراید ۱۳۱ و تیبا۲ معمولی امروز رشد یک میلیون تومانی نرخ در بازار را تجربه کردند.

تغییر شکل بازار در حالی پس از حدود دو هفته شکل گرفته که فعالان بازار خودرو اتفاق خاصی در این خصوص ذکر نمی‌کنند و معتقدند که همچنان تقاضا در بازار بسیار پایین است.

هرچند فعالان بازار خودرو دلیل خاصی در خصوص استارت رشد نرخ خودرو در بازار ذکر نمی‌کنند، اما می‌توان رشد نرخ در بازارهای رقیب مانند دلار را یکی از دلایلی صعودی شدن بازار خودرو دانست، نوسان صعودی دلار در یکی دو روز گذشته بر سایر بازارها نیز اثرگذار گذاشته و موجب شده تا شاهد رشد نرخ در بازار خودرو نیز باشیم.

از سوی دیگر فعالان اقتصادی به این نکته اشاره می‌کنند که تعدیل هیجان در بازار خودرو از دیگر عواملی است که موجب شده تا بازار به سمت افزایش نرخ حرکت کند.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار داده‌ایم، می‌توان به «پراید ۱۱۱»، «پراید ۱۳۱»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

قیمت_سایپا

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر