|
کدخبر: 149008

استایل ظاهری فولکس واگن ترامونت + عکس

در چین هم نسخه کوپه اطلس در چندین تریم عرضه می‌شود و در روسیه نیز اطلس با نام ترامونت عرضه می‌شود. حال فولکس واگن تصمیم به معرفی مدل فیس لیفت ترامونت برای بازار روسیه گرفته است.

خودرو استایل ظاهری فولکس واگن ترامونت + عکس

فولکس واگن اطلس یکی از بزرگترین خودروهایی است که تا به امروز روی پلتفرم ماژولار MQB این کمپانی آلمانی توسعه یافته است. این خودرو در قالب یک اسیووی هفت نفره در آلمان و همچنین یک مدل کوچکتر پنج نفره به نام اطلس کراس به فروش می‌رسد.

در چین هم نسخه کوپه اطلس در چندین تریم عرضه می‌شود و در روسیه نیز اطلس با نام ترامونت عرضه می‌شود. حال فولکس واگن تصمیم به معرفی مدل فیس لیفت ترامونت برای بازار روسیه گرفته است.

استایل ظاهری ترامونت تا حد زیادی شبیه به فولکس واگن اطلس موجود در بازار امریکاست. البته ترامونت فیس لیفت چندین به روزرسانی ظاهری به خود دیده که باعث شده با همزاد خود یعین اطلس در بازار امریکا متمایز به نظر برسد. به عنوان مثال سپر جلوی ترامونت دارای ورودی‌های هوای بزرگتری بوده که با تریمی کرومی در قسمت محیطی زیبایی بیشتری دارند.

فولکس واگن ترامونت3

همچنین رینگ‌های نصب شده برای ترامونت با رینگ‌های نصب شده برای اطلس در بازار امریکا طراحی متفاوتی دارند و نشان‌های متعددی روی بدنه این خودرو نصب شده که نمونه آنها در اطلس دیده نشده است.

مشخصات فنی فولکس واگن ترامونت

فولکس واگن ترامونت فیس لیفت هفت نفره در بازار روسیه با دو پیشرانه مختلف عرضه می‌شود. نسخه پایه ترامونت به یک پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مجهز شده که قادر به تولید بیشینه قدرت ۲۲۰ اسب بخار است.

ضمن اینکه امکان نصب یک پیشرانه شش سیلندر تنفس طبیعی نیز برای ترامونت وجود دارد که قادر به تولید بیشینه قدرت ۲۵۰ اسب بخار است. هر دو پیشرانه به صورت استاندارد با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک کوپل شده‌اند که نیروی تولیدی آن توسط سیستم انتقال قدرت ۴Motion به هر چهار چرخ این اسیووی بزرگ منتقل می‌شود.

فولکس واگن ترامونت1

تریم‌های مختلف ترامونت فیس لیفت در روسیه

فولکس واگن قصد دارد که فروش ترامونت فیس لیفت را طی هفته‌های پیش رو در بازار روسیه آغاز کند و ظاهرا چهار تریم مختلف برای این خودرو در نظر گرفته است.

حتی نسخه Respect که مدل پایه ترامونت محسوب می‌شود به نمایشگر هشت اینچی لمسی سیستم سرگرمی و اطلاع رسانی جدید فولکس واگن با قابلیت فرمانپذیری صوتی، شش بلندگو، پد شارژ بدون سیم تلفن همراه، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک سه کاناله، گرمکن شیشه جلو و گرمکن صندلی‌های جلو مجهز شده است.

فولکس واگن ترامونت2

بسته به تریم انتخابی فولکس واگن ترامونت می‌تواند به تجهیزات دیگری مانند درب برقی فضای بار، ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، کروز کنترل تطبیقی، سیستم‌های ایمنی و کمکی راننده متعدد، چراغ‌های LED، رینگ‌های ۲۰ اینچی و تجهیزات کاربردی و جذاب دیگری مجهز شود.

اگر هم تریم R لاین که مجهزترین نسخه ترامونت محسوب می‌شود را انتخاب کنید، تجهیزات جذابی همچون سانروف پانورامیک و امکان کنترل برخی از قابلیت‌های خودرو مانند سیستم تهویه با ریموت کنترل به این اسیووی هفت نفره اضافه می‌شوند.

منبع: خودرونویسن

ارسال نظر