|
کدخبر: 142246

قیمت خودرو همچنان در مسیر سقوط + آخرین نرخ ها

بازار خودرو هفته جاری را نیز در حالی به پایان برد که قیمت‌ها در انواع خودرو این بازار نسبت به ابتدای هفته جاری پایین تر آمده است و برخی از انواع دیگر آن نیز با قیمتی بالاتر از ابتدای هفته معامله می‌شوند.

خودرو قیمت خودرو همچنان در مسیر سقوط + آخرین نرخ ها

بازار خودرو طی سه هفته اخیر روند افزایشی را می‌پیماید و این افزایش قیمت‌ها در حالی در هفته گذشته شدت گرفت که حجم خرید و فروش در این بازار به حداقل رسیده و رکود در بازار خودرو حکم فرما است.

مسیر بازار خودرو در هفته جاری تغییر کرد و در حالی که این بازار تا هفته گذشته در مسیر افزایشی در حرکت بود طی چند روز اخیر آرامش نسبی در این بازار حکم فرما شد و قیمت‌ها در این بازار رو به کاهش رفتند و در این بین ریزش قیمت‌ها در آخرین روز هفته جاری در حالی شدت گرفت که حجم معاملات در بازار خودرو با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته بیش از قبل کاهش پیدا کرده است.

کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو طی چند روز اخیر به شکلی بوده است که خودرو کوئیک آر از ۱۵۰ میلیون تومان امروز به ۱۴۶ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز همین حالت را دارد به طوری که نرخ آن از ۱۹۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۱۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و یا پژو ۲۰۶ تیپ ۵ از ۲۵۵ میلیون در ابتدای هفته جاری امروز به نرخ ۲۴۸ میلیون تومان رسیده است.

این کاهش نرخ در انواع خودروهای دیگر بازار نیز دیده می‌شود به طوری که تیبا ۲ از ۱۲۹ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری امروز به نرخ ۱۲۲ میلیون تومان معامله می‌شود و یا خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک در حالی امروز ۴۲۵ میلیون تومان نرخ خورده است که این خودرو در ابتدای هفته جاری به نرخ ۴۴۰ میلیون تومان معامله می‌شده است.

در بین انواع خودروهای مونتاژ اما پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ کماکان ۹۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود و کیا سراتو مونتاژ نیز امروز ۷۸۰ میلیون تومان نرخ خورده است و سیتروئن سی ۳ نیز امروز به نرخ ۸۴۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

در بین این کاهش قیمت‌ها اما نرخ پراید ۱۳۱ از ۱۰۵میلیون تومان در ابتدای هفته جاری امروز با در نظر گرفتن کاهش نرخ آن در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۰۷ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودروهای پرفروش در جدول زیر آمده است:

خودرو

 

منبع: خبر آنلاین
 • Daste bill ارسالی در

  Wow چه سقوطی، بپاید یبار کلا ساقط نشید از این همه سقوط

 • شاهین ارسالی در

  من معلم با 10 میلیون حقوق چند ماه چیزی نخوریم ونپوشیم ولباس برای خانواده نخرم تا بتونم یه پراید110 میلیون بخرم زندگیم همه شده وام وام وام

 • نویسنده ارسالی در

  نمیخرن مردم متوجه ی تغییرات کلی شده اند و منتظرن
  و شما باید به این فکر باشی که امروز یک عدد عجیب غریبی بخری فردا به هر دلیلی بخوای بفروشی میلیون ها ضرره شاید برابری کنه با دریافتی یک سالت

 • ناشناس ارسالی در

  پارسال اینموقع تیپ دوفول را فروختم ۷۸ پیارسال تیپ ۵فول را فروختم ۷۶ در عرض دوسال چه اتفاقی در ایران افتاده که خودرو تا چهار۵ برابر رشد قیمت داشته در حالی که صنعت خودرو در جهان در حال خوشی نیست چرا وقتی دولت میخواد جنسی را گران بکنه با دادن اطلاعات غلط مردم را تلکه میکنه و بعد تقصیر را به گردن تحریم میاندازه اگه مردم نخرن کسی حاضره به این لگنها پول بده در کنار این همه تولید بیش از نیاز بازار چه طرحی برای حل مشکل ترافیک اندیشیده شده اگر خودرو ی مارا افغانستان وعراق قبول نمیکنه وای به حال مردم ایران اگه امروز محدودیت آمد وشد برداشته بشه آنوقت باید محدویت آلودگی هوا را در الویت قرار داد و برنامه استفاده از ماسک را در خونه ادامه داد

ارسال نظر