کدخبر: 100853

کشف یک انبار دیگر احتکار خودرو در تهران

جانشین رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۴۶ دستگاه خودروی احتکار شده از انباری در محدوده میدان انقلاب خبر داد.

خودرو کشف یک انبار دیگر احتکار خودرو در تهران

سرهنگ ذوالفقار برفر دراین باره گفت: درپی نوسانات نرخ خودرو در بازار و برخی سودجویی‌های انجام شده، طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار خودرو از چند روز پیش به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفته است که در همین راستا نیز ماموران این پلیس از طریق منابع خبری از دپو و احتکار خودرو در یک پارکینگ در حوالی میدان انقلاب باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اطمینان ماموران از گزارش واصله گفت: در همین راستا نیز هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام شده و ماموران در محل این پارکینگ حاضر شده و در جریان آن ۴۶ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک شامل سه دستگاه دنا، سه دستگاه تیبا، ، دو دستگاه سواری جک، دو دستگاه سواری ساینا، یک دستگاه سواری کوییک، چهار دستگاه پژو ۲۰۷، دو دستگاه نیسان، سه دستگاه سواری ساندرو، ۱۷ دستگاه سواری پراید، پنج دستگاه پژو۴۰۵ و چهار دستگاه رانا کشف و توقیف کردند.

برفر با بیان اینکه پارکینگ مذکور نیز پلمب شد، گفت: ارزش ریالی خودروهای کشف شد بیش از ۵۰ میلیارد ریال برآورده شده است. همچنین در این خصوص یک نفر نیز دستگیر شد و تحقیقات برای دستگیری دیگر افراد مرتبط نیز هچنان ادامه دارد.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر