|
کدخبر: 201223

جوان ۱۸ ساله ای که پسرعموی خود را سر برید! + عکس

قاتل پسربچه ۱۱ ساله دستگیر شد.

حوادث جوان ۱۸ ساله ای که پسرعموی خود را سر برید! + عکس

طباطبایی دادستان اردبیل گفت : قاتل عرفان درخشان پسر بچه ۱۱ ساله توسط پلیس آگاهی شهرستان پارس آباد دستگیر و اکنون در حال بازجویی می باشد.

دادستان استان در ادامه افزود:علت قتل، بگو مگوی خانوادگی و کُرکُری که بین جوانان و نوجوانان می باشد که متاسفانه این حادثه تلخ رقم خورد.

قاتل پسر عمه عرفان بود که بعداز پیدا شدن جسد متوالی شد او روز اول به دروغ گفته بود عرفان در کانال آبی که در نزدیکی روستای خودشان است غرق شده است که به نوعی رد جنایت خود را از بین ببرد.

۱۹ شهریور ماه بود که عرفان به همراه پسرعمه ۱۸ ساله خود برای ماهیگیری به کانال آب فتحعلی قشلاقی از توابع شهرستان پارس آباد رفتند اما ساعتی بعد پسرعمه عرفان در حالی که به شدت مضطرب بود به خانواده او اطلاع داد که عرفان در کانال آب غرق شده است.

از همان لحظه نیروهای امداد هلال احمر با تمام تجهیزاتی که در اختیار داشتند تلاش خود را برای پیدا کردن ردی از عرفان آغاز کردند اما تلاش های شبانه روزی بی نتیجه ماند.

تا اینکه روز قبل با گذشت شش روز جستجو در کانال آب روستای خلیل لو بالاخره جنازه در خشکی؛توسط پدر او پیدا شد.

قتل-پسر-بچه

عموی عرفان در مورد جزئیات قتل گفت:«جسد پسر برادرم در حالی پیدا شد که سر او را از بدنش جدا کرده بودند. سر او کمی آن طرف تر از بدنش افتاده بود. حدود یک هفته بود گمان می کردیم او غرق شده و در کانال آب جستجو می کردیم.حتی هلال احمر از مرکز استان غواص اعزام کرد.بعد از کشف جسد او در نزدیکی روستای محل زندگی مان،بلافاصله دادستان و ماموران نیروی انتظامی برای رسیدگی به ماجرا در محل کشف جسد حاضر شدند و قصد داشتند تحقیقات را از پسرعمه عرفان که چند روز قبل گفته بود عرفان غرق شده،آغاز کنند اما او در حال حاضر متواری است.»

عموی عرفان در ادامه گفت:«جسد عرفان در یک گودال انداخته شده بود و ظاهرا حیوانات جسد را از داخل گودال بیرون آورده بودند که همین باعث شد جسد کشف شود.»

قتل-پسر-بچه1

تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد که عرفان با اصابت جسم سخت به سرش جان خود را از دست داده باشد.در حالی که راز این جنایت هنوز فاش نشده است،تحقیقات پلیسی و قضایی برای افشای راز این قتل ادامه دارد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...