|
کدخبر: 197480

لحظه دزدی موبایل توسط سارق حرفه ای + فیلم

سارق لاغر اندام در حوالی میدان هروی دست به موبایل قاپی زد.

‍‍‍‍‍‍
حجم ویدیو: 6.10M | مدت زمان : 00:00:49
حوادث

موبایل قاپی یکی از جرائمی است که در جامعه امروزی بیداد می کند. سارقان تلفن همراه با موبایل قاپی به درآمدهای نجومی رسیده اند و طمع موبایل قاپی و رسیدن به پول های هنگفت برای آنها این عمل و رفتار زشت را تبدیل به شغل کرده است. در صحنه های موبایل قاپی اغلب شاهد قتل و کشته شدن مالباختگان هستیم که در پرونده موبایل قاپی علاوه بر خسارت مالی به مالباخته ترس و وحشت از این رفتار زشت آنها را دچار مشکلات روحی می کند.

مرد جوان با ۲ نفر از دوستانش رو به روی یکی از مراکز تجاری در حوالی میدان هروی ایستاده بود و با تلفن همراه مشغول صحبت بود در فیلم دوربین مداربسته دیده می شود پسر نوجوان لاغر اندام سوژه مورد نظر خود را برای موبایل قاپی انتخاب می کند و همدست دیگر این موبایل قاپ که سوار بر موتورسیکلت است با اشاره سارق به خیابان می آید.

پسر نوجوان موبایل قاپ خود را به سوژه مورد نظر نزدیک کرده و در چشم بهم زدنی موبایل این مرد را به سرقت می برد و پا به فرار می گذارد.

به قدری سرعت عمل نوجوان موبایل قاپ بالاست که مرد مالباخته و دوستانش در صحنه موبایل قاپی شوکه شده و آنها هم دنبال سارق موبایل می دوند اما سارق سوار به موتور شده و پا به فرار می گذارد.

لازم به ذکر است مالباخته بعد از این حادثه به کلانتری پاسداران مراجعه و تشکیل پرونده داده است.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...