|
کدخبر: 178511

زنی که میلیارد میلیارد کلاهبرداری کرده بود!

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای در قم خبر داد و گفت: متهمه ۵۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود که توسط پلیس آگاهی استان قم دستگیر شد.

سردار "سید محمود میرفیضی" اظهارکرد: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع کلاهبرداری با موضوع سرمایه‌گذاری و مشارکت مالی توسط یک خانم فاقد شغل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد نامبرده اعتماد چند تن از طلافروشان را با انجام مانور متقلبانه و بیان القای پرداخت سود سرشار در جهت سرمایه گذاری، به خود جلب کرده است.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: متهمه با دریافت طلای فروشندگان، طلای دریافتی را نزد افرادی که وجوهی را از آنها دریافت می‌کرد به عنوان ضمانت قرار داده تا سود حاصله از وجوه دریافتی را به آنها پرداخت کند.

سردار میرفیضی اضافه کرد: در ادامه محل سکونت وی در قم شناسایی و کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی استان جهت دستگیری نامبرده عازم محل موصوف شدند اما متهمه برای فرار از قانون منزل شخصی و لوکس خود را ترک و به منزل پدری خود عزیمت کرده بود، بلافاصله کارآگاهان وارد عمل شده و منزل پدری وی را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: سپس طی بازرسی از منزل پدری اش، وی حضور نداشت اما شواهد و قرائن دال بر این بود که حضور وی در این منطقه قطعی است، بنابراین با هماهنگی مقام قضائی استان منازل اطراف نیز مورد بازرسی قرار گرفته و در یکی از پشت بام‌های همسایه در حالی که پشت کانال کولر مخفی شده بود، دستگیر شد.

سردار میرفیضی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد از ۹ تن از طلافروشان، رقمی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است که در نهایت به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...